Čtyřšachtové zařízení DiskStation DS423+ je úložištěm až pro 72 TB dat

Zařízení DS423+ obsahuje dva snadno přístupné sloty M.2 NVMe / Synology
Společnost Synology uvedla na trh 4šachtové zařízení Synology DiskStation DS423+, nejnovější přírůstek do její řady univerzálních řešení úložiště pro domácí kanceláře a malé podniky.

Nové zařízení DS423+ stojí na operačním systému Synology DiskStation Manager (DSM) a představuje proto komplexní řešení ochrany a správy firemních dat, jednoduché spolupráce na dokumentech a vzdáleného přístupu k souborům a slouží také jako ústřední prvek sledovacího systému složeného z IP kamer – to vše v kompaktní velikosti stolního počítače.

Díky maximální kapacitě úložiště 72 TB je zařízení DS423+ ideální pro týmy profesionálů, malé firmy, které chtějí vstoupit do světa centralizovaného úložiště, nebo jako uzel edge v distribuovaných nasazeních.

Systém DSM v zařízení DS423+ používá pokročilý souborový systém Btrfs, který chrání vaše data před poškozením a pomocí technologie snímků umožňuje uživatelům rychle vrátit zpět všechny nezamýšlené nebo úmyslně škodlivé změny.

Zařízení DS423+ obsahuje dva snadno přístupné sloty M.2 NVMe, které nabízejí rychlé ukládání do mezipaměti flash nebo vytváření svazků úložiště SSD, aniž by se zabraly standardní přihrádky na disky.

Fondy úložiště SSD jsou ideální pro pracovní zátěže vyžadující nízkou latenci a vysoký výkon náhodného zápisu a svazky mezipamětí SSD dokáží významně zvýšit výkon vstupu/výstupu u pomalejších svazků pevných disků HDD.

Lokální úložiště s integrací cloudu

Zařízení DS423+ přináší intuitivní správu a sdílení souborů pomocí služby Synology Drive, která kombinuje přístup k souborům na různých platformách při soukromí zajišťovaném lokálním úložištěm.

Týmy, které pracují na dálku, a firmy, které provozují systémy na několika místech, mohou pomocí synchronizace souborů mezi pracovišti také dosáhnout zrcadlení obsahu mezi zařízeními Synology.

Funkce hybridního cloudu nabízené službou Synology Hybrid Share umožňují uživatelům propojit přednosti lokálního a cloudového úložiště a ukládáním studených dat do cloudu a současným uchováváním často používaných souborů v mezipaměti zařízení zajistit přístup k těmto souborům rychlostí sítě LAN.

Zdroj: Synology

Mohlo by vás zajímat

Reklama