Mechanická herní klávesnice Genesis Thor 660 nově se spínači Gateron Brown

Thor 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 % / Genesis
Novým prvkem klávesnice Genesis Thor 660, který ji odlišuje od originálu, jsou použité spínače. Místo červených spínačů Gateron Red byly použity spínače Gateron Brown.

Ty znamenají větší odpor u zdvihu a zřetelnější pocit kliknutí, což uspokojí jak nadšence virtuální zábavy, tak ty, kdo počítač používají k práci. Spínače Gateron Brown přináší dle webu výrobce vysoký herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti po dlouhá léta.

Za své kompaktní rozměry vděčí Thor 660 odstranění numerického bloku kláves, šipek a řady funkčních kláves – je tedy dobrou volbou pro hráče a pracovníky, kteří nemají na stole mnoho volného místa. Podsvícení RGB s efektem PRISMO je zvýrazněno speciálními krytkami “Puding PBT”, jejichž mléčná boční úprava rozptyluje světlo. Díky nim bude váš herní stůl vypadat opravdu jedinečně.

Jednou z nejzajímavějších vlastností klávesnice Thor 660 je funkce dvou režimů připojení, která umožňuje komunikovat s počítačem pomocí kabelu USB-C nebo bezdrátově díky BT. V druhém případě se Thor 660 dokáže připojit až ke třem zařízením a okamžitě mezi nimi přepínat, což činí tento model atraktivním nejen po vizuální stránce, ale také pro jeho funkčnost.

Thor 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 %, je zkrácená o numerický blok, šipky a řadu funkčních kláves. Ultra rychlá doba odezvy spínačů The Gateron Brown přináší dostatečný herní výkon a životnost až zmíněných 50 milionů stisknutí. Působivé šasi v kombinaci s osvětlením RGB a efektem PRISMO dodá každé herní stanici profesionální vzhled.

Herní mechanická klávesnice Genesis Thor 660 Gateron Brown je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč. V nabídce je bílé a černé provedení.

Zdroj: Genesis

Mohlo by vás zajímat

Reklama