Třípásmový router Archer AX95 s podporou Wi-Fi 6

Router je vybaven osmi výkonnými anténami, které zesilují signál po celém domě / TP-Link
Společnost TP-Link představila tento týden nový třípásmový osmistreamový router Archer AX95 s podporou Wi-Fi 6. Novému modelu dominuje osm výkonných antén, naplno tak umožňuje využít sílu vysokorychlostního připojení bez omezení.

Třípásmový router Archer AX95 využívající kanál šířky 160 MHz v pásmu 5 GHz poskytuje osm streamů současně pro přenos rychlostí až 7,8 Gb/s, čímž dosahuje vysokého výkonu a nižšího přetížení. Třípásmovou strukturu navíc dle webu výrobce podporuje čipová sada Broadcom s 1,7 GHz čtyřjádrovým procesorem a 512 MB pamětí.

S funkcí Smart Connect router inteligentně přiřadí zařízení k nejlepšímu Wi-Fi pásmu, aniž by musel uživatel jakkoli zasahovat. Cesta k 8K streamování, bezproblémovému hraní online her či rychlému stahování objemných souborů, je tak otevřená všem.

Router Archer AX95 je vybaven osmi vysoce výkonnými anténami, které zesilují signál po celém domě. Technologie Beamforming detekuje všechna připojená zařízení a koncentruje signály směrem k nim, a to i v jinak hůře dostupných místech.

Domácnosti s vysokým počtem IoT ocení síť až pro dvě stovky takových zařízení. Router navíc s technologiemi OFDMA a MU-MIMO dosahuje vysoké kapacity, a tak přenos odchozích a příchozích dat z vícero zařízení současně probíhá hladce, aniž by docházelo k jakýmkoli prodlevám.

Archer AX95 rovněž podporuje technologii OneMesh, což je jednoduchý způsob, jak vytvořit mesh síť s jediným názvem a heslem pro bezproblémové stabilní pokrytí celé domácnosti.

Kromě rychlého bezdrátového připojení poskytuje Archer AX95 také možnost vysokorychlostního kabelového připojení. 2,5 Gb/s a 1 Gb/s WAN/LAN porty a tři gigabitové LAN porty zajišťují maximální flexibilitu a zvýšenou propustnost sítě. Nechybí ani dvojice USB portů.

Router je také vybaven bezpečnostními prvky TP-Link HomeShield, které poskytují ochranu dat a soukromí. Síťový skener v reálném čase detekuje potenciální hrozby a bezpečnostní problémy a rodiče zcela jistě ocení možnosti blokace nevhodného obsahu.

S předplaceným programem HomeShield PRO lze navíc získat ochranu IoT, prevenci DDoS útoků a pokročilé funkce rodičovské ochrany. Archer AX95 podporuje i VPN služby, a tak lze zařízením umožnit přistupovat ke vzdáleným VPN serverům bez nutnosti instalace dalšího softwaru.

Zdroj: TP-Link

Mohlo by vás zajímat

Reklama