Domácí třípásmový Wi-Fi 7 router pro rychlé připojení jako brána do světa virtuální reality

Model disponuje pěti 2,5 Gb/s (4× LAN, 1× WAN) porty / TP-Link
Nová Wi-Fi 7 přichází s vysokým výkonem i propustností a nižší latencí. Uživatelům tak poskytuje výjimečný servis obohacený o silnější ochranu proti okolnímu rušení.

Nový router Archer BE550 ze stáje TP-Link se šesti toky a rychlostí až 9214 Mb/s dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Videokonference v dostatečné kvalitě bez zasekávání, online hraní těch nejnáročnějších titulů, filmy a seriály v 8K, vysokorychlostní stahování, ale i aplikace s rozšířenou realitou (AR) a virtuální realitou (VR) se v domácnosti s tímto novým modelem stanou běžným standardem.

Model disponuje pěti 2,5 Gb/s (4× LAN, 1× WAN) porty pro plnohodnotnou multigigabitovou konektivitu a maximální rychlost domácího internetu. Jeden takový port má až 2,5× vyšší rychlost než klasické ethernetové porty. Samozřejmostí je i port USB 3.0. Nejkvalitnější signál zajišťuje šest interních antén.

Router je vybaven několika šikovnými technologiemi pro co možná nejlepší zážitek z používání internetu. Technologie Beamforming detekuje připojená zařízení a soustředí signály přímo k nim i do hůře dostupných oblastí.

Nevadí ani pohyb s mobilním zařízením. Pro lepší propustnost a nižší latenci slouží technologie Multi-Link Operation (MLO). Samozřejmostí je i podpora všech zařízení se staršími Wi-Fi standardy.

Podpora EasyMesh pro lepší pokrytí

Větší domácnosti ocení plnou kompatibilitu se standardem EasyMesh, která umí eliminovat mrtvé zóny bez signálu. Typicky se jedná o vzdálené rohy v horním patře domu nebo třeba garáž či pergolu. K routeru Archer BE550 stačí přidat další router nebo extender s podporou EasyMesh, čímž vznikne jedna multigigabitová Wi-Fi mesh síť pro celou domácnost. Připojení zůstane stabilní i při přechodu mezi signály.

Hackeři nemají šanci

Bezpečnost všech připojených zařízení a jejich uživatelů zajišťuje robustní ochrana TP-Link HomeShield, která je připravena zachytit i ty nejsofistikovanější kybernetické hrozby. V reálném čase dokáže pomocí síťového skeneru rozpoznat nebezpečí, poskytuje ale i rodičovskou kontrolu, umí přidělovat vyšší výkon vybraným zařízením či určovat čas, který smí dítě strávit na internetu.

S placenou službou HomeShield lze navíc získat ochranu před DDoS útoky, ochranu sítě internetu věcí nebo rozšířenou rodičovskou kontrolu. Router také umí vytvořit privátní síť internetu věcí (IoT) pro vysoké zabezpečení domácí sítě. Nároční uživatelé pak ocení podporu VPN klientů a serverů.

Router zvládne připojit i laik

Nový router Archer BE550 je možné nastavit a spravovat velice snadno bez odborných znalostí. Lze jej obsluhovat pomocí mobilní aplikace Tether, která je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS, případně prostřednictvím webového rozhraní. Prvotní nastavení trvá jen několik minut a je velice intuitivní.

Zdroj: TP-Link

Mohlo by vás zajímat

Reklama