27 palců ostrého obrazu v novém 4K UHD monitoru od Philipsu

 
Další 1 fotografie v galerii
Monitor je vybaven technologií Flicker-Free pro regulaci jasu a snížení únavy očí / Philips
Na tuzemském trhu se v těchto dnech objevil nový, velmi tenký, monitor Philips 276E8VJSB. Tento 27″ (68,6 cm) 4K UHD monitor je vybaven řadou praktických funkcí, poskytuje velmi dobrý a jasný obraz, a to vše za necelých osm tisíc korun.

Nový monitor Philips 276E8VJSB je vybaven IPS panelem se 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišením s dostatečnou ostrostí a širokými pozorovacími úhly (178°/178°).

Tento 10bitový panel nabízí velkou hloubku pro 1,074 mld. barev a navíc díky 12bitovému vnitřnímu zpracování těchto barev i jemné přechody a ostré detaily.

Díky svému tenoučkému rámečku je ideální pro více monitorové sestavy. Nový model 276E8VJSB je vybaven řadou praktických funkcí: patří k nim MultiView pro snadnou práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce, Flicker-Free technologie pro regulaci jasu a snížení únavy očí, LowBlue Mode pro snížení vyzařovaní modrého světla, ale třeba i nízká spotřeba energie.

Zmíněná technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně, takže můžete zároveň pracovat s více zařízeními, jako jsou například počítač a notebook. Nyní lze snadno sledovat živý fotbalový přenos ze set-top boxu na pravé straně a zároveň třeba procházet internet z notebooku, umístěného nalevo.

Model je HDMI-ready, má tedy veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI).

Monitor Philips 276E8VJSB bude na trhu k dispozici od poloviny listopadu 2018, a to za doporučenou  cenu 7 589 Kč (včetně DPH).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama