Úsporný a tichý All-in-One počítač s velkým IPS displejem a solidní konektivitou

 
Další 1 fotografie v galerii
O výkon počítače se stará procesor Intel Apollo Lake N3350 / Umax
Nový U-One 24AL od Umaxu je úsporným počítačem typu All-in-One s velkým, 23,8", Full HD IPS displejem, který může pracovat jako domácí i kancelářský počítač nebo výkonné multimediální centrum.

Novinka je osazena všemi důležitými porty pro připojení externích zařízení. Pro práci v počítačové síti nabízí GBit LAN a duální AC Wifi (nechybí ani Bluetooth 4.0). Pro rozšíření kapacity úložiště nabízí U-One 24AL také 2,5" HDD/SSD SATA slot i slot pro micro SD kartu.

O výkon počítače se stará procesor Intel Apollo Lake N3350, který je vyráběn 14nm procesem s TDP 6W a je doplněný grafikou Intel 9. generace známé u procesorů Skylake.

Nový Apollo Lake slibuje o 30% vyšší výkon proti předchozí generaci procesorů a úsporný provoz. Operační paměť má velikost 4 GB a spolu s procesorem by měla zajistit plynulý a úsporný provoz počítače.

K dispozici je systém Windows 10. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které dostatečně chrání systém počítače.

Ve Windows 10 jsou předinstalované aplikace, například Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba a Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Novinka je již v prodeji, a to za 7.990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama