Reklama

Byla na Marsu válka? Na jednom ze snímků povrchu je vidět regulérní kovová koule!

 
Další 2 fotografie v galerii
Bylo na Mars vystřeleno z kosmu miliony koulí? / Pixabay
Co se týče našeho (lehce namrzlého) planetárního souseda, Marsu, tak na jeho tváři již konspirátoři spatřili či umisťovali neuvěřitelný objem věcí: hlavu Krista, bombardér z války, obličej Donalda Trumpa, obecně stopy života, stavby a tuny dalšího. Dnes se k sestavě přidává další kus a to poměrně nečekaný – totiž železná nebo ocelová koule.

Lovci mimozemšťanů se dušují, že na jednom snímku pořízeném NASA pomocí Curiosity Rover je regulérní kovová koule. A podle některých to zjevně dokazuje, že zde byla válka, a tedy i civilizace. Vše bylo publikováno na YouTube kanálu WhatsUpInTheSky37, takže se můžete sami o celé věci přesvědčit hned u zdroje a udělat si názor.

Podle autora snímku bylo vše barevně kapku rozšířeno tak, aby předmět získal kovový nádech a pěkně vynikl na písku – jde prý o evidentní projektil a zničený kousek zdi hned vedle.

Komentátor videa (Scott C. Waring, mimochodem samotný provozovatel webu UFO Sightings Daily) konstatuje, že míček je asi tak velikosti softbalového a je dokonale rovný.

Dotyčný jde dokonce tak daleko, že je přesvědčený o tom, že těchto koulí mohlo být na Mars vystřeleno z kosmu miliony, aby byla zničena civilizace nebo atmosféra Marsu. Zdůrazňujeme ale, že nejde o běžného šílence, ale o osobu, domnívající se, že je to jen kapka v moři, co zůstala z původního ocelového meteoritického deště (možná náhodného, možná cíleného...).

To jeho UFO kolega Nigel Watson (autor knihy "UFO Investigations Manual") je trochu skeptičtější a konstatuje, že je to podle všeho kámen, jelikož i na Zemi jsou relativně snadno k nalezení kameny dost podobného tvaru a vytvořené plně přírodní cestou.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat