Co ke svému iPhonu prostě musíte mít: Poradíme vám několik chytrých zařízení

Využívejte svůj iPhone X nebo iPhone 8 skutečně na 100 % / Apple
Pokud jste si pořídili ty nejmodernější smartphony společnosti Apple, tak vám přinášíme hned několik velmi praktických tipů na příslušenství, jež se vám pro jejich maximální využití bude určitě hodit.

Pokud to totiž neuděláte, pak je zřejmé, že nebudete využívat některých schopností vašeho mobilního telefonu skutečně na 100 %.

Choetech Qi Wireless Charger Pad

Co se týče Choetech Qi Wireless Charger Pad, tak ta učiní jakékoliv dobíjení s pomocí kabelů minulostí. Dobíjet se dají modely iPhone X a iPhone 8. Sice to podle specifikací vše funguje dokonale, ale musíte pro to nejdříve zainvestovat do patřičného „železa“. Řešení od Choetech je v této věci určitě dobrá volba – stojí jen 12,99 USD (cca 290 Kč) a podporuje i veškerá další podobná kompatibilní zařízení.

Mophie Powerstation Plus XL

Vždy byste měli mít pro své elektronické miláčky v záloze power-banku se spolehlivou baterií a Mophie rozhodně dělá jedny z nejlepších. Je to dnes nezbytnost pro všechny, kdo častěji využívají většího objemu gadgetů a mají je rádi stále nabité, popřípadě dlouho cestují za pracím nebo studiem. Cena 79,73 USD (cca 1800 Kč) vám zajistí příjemných dalších 12 000 mAh, a to nejen pro Apple.

Otterbox Symmetry Series Case

Co se týče ochrany vašeho drobečka, tak pouzdro Otterbox Symmetry Series Case je odklonem od toho, co jsme od firmy již viděli: vždy tvořili pouzdra pro iPhony a iPady, která byla tvrdá a „neprůstřelná“, ale nyní si s iPhonem X udělali menší odbočku - Otterbox Symmetry Series Case (stojí 39,95 USD, tedy cca 900 Kč) je totiž spíše stylové, funkci ochranou ale pořád pochopitelně má.

Alpatronix Battery Case

Skutečně vás nešálí zrak, tento produkt v sobě opravdu spojuje výhody přenosné energie na straně jedné a ochrany na té druhé.

Kdo vydá za tuto věcičku 49,95 USD (cca 1100 Kč), patrně jej nadchne, až zjistí, že napájení (dalších 4200 mAh) stačí přepnout jediným knoflíkem a velmi pohodlně hodnotíme pak i to, že je vše kompatibilní i s bezdrátovým nabíjením.

ZAGG InvisibleShield Screen Protector

Asi každý, kdo někdy vlastnil jakýkoliv dotykový displej, tak patrně velmi dobře ví, jak snadno se jejich povrch poškrábe. Sklo na iPhone X není samozřejmě žádná padavka, ale za konstelace, že mu nedůvěřujete (nebo svému okolí), pak se jeví logickým nákupem tato displejová průhledná nálepka, jež ochrání model před škrábanci všeho druhu. A cena? 49,99 USD (cca 1150 Kč).

Apple AirPods

Co se týče poslechu, tak Apple AirPods jsou aktuálně jedny z nejlepších špuntů na platformu. Dobré je na nich to, že budou ochotně spolupracovat s jakýmkoliv Bluetooth zařízením, jež vlastníte. Méně skvělé je zase to, že když je máte v aktivním stavu, tak vydrží maximálně 5 hodin poslechu. Dobíjení pak probíhá ve speciální krabičce. Jsou v pohodě jak pro hudbu, tak pro volání. Tak či onak, cena je relativně vysoká – 159 USD (cca 3500 Kč).

Bose QuietComfort 35 Wireless Headphones

Bezdrátová sluchátka od Bose, prakticky zcela rušící díky své konstrukci jakýkoliv hluk okolo, jsou opravdu výborná. Sedí na uších dokonale a hrají ještě lépe. Nebude to ale zrovna levný zážitek - 329 USD (cca 7300 Kč).

Moment Camera Lens

Kdo to myslí vážně s focením, pak nemůže jinak, nežli sáhnout po nějaké optice od Moment Camera Lens. Vyrábějí čtyři modely oceněné 90-100 USD (cca 2200 Kč) a zajistí vám (hned po nasazení), že uvidíte svět o poznání kvalitnějším sklem (je tu makro, široký úhel na budovy a krajinky).

Shoulderpod

Jeden nemusí být nijak starým občanem pro to, aby mu jeho třes rukou zničil nejeden pěkný záběr. Jak tedy na to? A co si pořídit stojánek? Je oceněný částkou 32,90 USD (cca 750 Kč) a dokonale vám zastabilizuje jak produkci filmovou, tak i fotky. A to logicky nejen u iPhonu X, ale prakticky u všech dalších podobných moderních smart hraček.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama