Dva nové soundbary zlepšují kvalitu prostorového zvuku QLED televizorů

Soundbar HW-Q70R je vybaven i technologií Dolby Atmos / Samsung
Na tuzemském trhu se objevily dva nové soundbary řady Q, které obsahují technologii Acoustic Beam a novou funkci Adaptive Sound. Ty by měly poskytnout lepší zážitek z prostorového zvuku při sledování domácího kina.

S využitím technologie Adaptive Sound dokáží soundbary HW-Q70R a HW-Q60R analyzovat obsah přehrávaný v televizoru a co nejlépe uzpůsobit nastavení zvuku dané scéně. Pokud jsou modely HW-Q70R a HW-Q60R připojeny ke QLED televizoru Samsung 2019 se zapnutým režimem AI, přepnou se do režimu adaptivního zvuku automaticky.

Modely HW-Q70R a HW-Q60R nabízejí také technologii Acoustic Beam, která využívá systém dvou píšťal s 56 otvory k vytvoření dynamičtějšího panoramatického zvuku. Tato funkce tak vyplní každý kout místnosti širokou paletou zvuků.

Pro inteligentnější a snazší integraci do života spotřebitelů jsou soundbary řady Q vybaveny také technologií Bluetooth, která uživatelům umožní snadno si vychutnat hudbu přehrávanou z chytrých telefonů.

Soundbar HW-Q70R je navíc vybaven technologií Dolby Atmos a technologií DTS:X přinášející plně prostorový zvuk, která byla dříve k dispozici pouze u dražších soundbarů Samsung jako např. HW-N950 a HW-N850. 

Soundbar HW-Q60R bude na tuzemském trhu dostupný ve druhé polovině dubna za cenu 11 490 Kč a typ HW-Q70R bude v prodeji od druhé poloviny května za 15 490 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama