Maximální chladící výkon: Nový CPU cooler dosahuje hodnot průtoku vzduchu 27 CFM

Díky technologii Push-Pin je instalace chladiče snadná a rychlá / Pixabay
Nový chladič v nabídce značky Zalman je kompatibilní se sockety Intel LGA1156/1155/1150 a ve srovnání s obdobnými chladiči tohoto typu má o 50 % větší plochu radiátoru.

Tento nový chladič má velmi tichý 85mm PWM ventilátor s automatickou regulací otáček podle teploty chlazeného procesoru. Rozměry chladiče jsou 123,7 × 102 × 61,4 milimetrů při hmotnosti 180 gramů.

Díky technologii Push-Pin je jeho instalace snadná a rychlá. Chladič Zalman CNPS 80G pro dosažení efektivního chladicího výkonu využívá kombinaci několika technologií. Design radiátoru chlazení využívá patentované uspořádání FHS (Flower Heat Sink), které zjednodušuje cestu odvodu tepla a zvětšuje plochu chladiče.

Chladič, označený jako Zalman CNPS 80G, vytváří vertikální směr vzduchového proudu a poskytuje tím chlazení i dalším počítačovým komponentům v blízkosti chladiče.

Výrobce udává maximální průtok vzduchu na hodnotě 27,18 CFM (Cubic Feet per Minute). Pro lepší představu 1 CFM odpovídá průtoku cca 28 litrů za minutu.

Nový chladič Zalman CNPS 80G bude k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen ovšem až na podzim roku 2019. Cena nebyla zatím stanovena.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama