Elegantní pětipalcový smartphone s extrémně velkou výdrží jen za pár tisíc!

 
Další 2 fotografie v galerii
Novinka se objeví na trhu ve třech barevných variacích / Nokia
Nová Nokia 2 se zařadí mezi nejdostupnější smartphony na našem trhu. Její cena by se mohla dostat pod tři tisíce korun, přitom novinka nabízí solidní výbavu a velmi dlouhou výdrž na baterii - prostě až dva dny na jedno nabití!

Nová Nokia 2 je v kostce kombinací výkonné mobilní platformy Qualcomm Snapdragon a pětipalcového LCD displeje s HD rozlišením (1280 x 720 bodů). 

Přestože půjde o nejlevnější smartphone u Nokie, tak se design povedl: elegantní rám je zpracován z jednoho bloku hliníku, přední strana je kryta krycím sklem Corning Gorilla a zadní strana je vyhotovena z polykarbonátu.

Řada zájemců ocení na novince zejména dlouhou výdrž telefonu. Ta není zaručena jen vysokokapacitním 4100 mAh akumulátorem, ale také například tím, že 5palcový HD LCD displej nabízí dostatečně jasný a ostrý obraz při zachování nízké energetické náročnosti.

Nokia 2 nabídne až dva dny práce na jedno nabití!

Telefon disponuje 8 MPix hlavním fotoaparátem s automatickou detekcí scény a autofokusem.

Kromě toho nechybí ani přední fotokamera s 5 MPix snímačem. Novinka bude mít rozměry 143,5 x 71,3 x 9,3 milimetry, takže by se měla dobře ovládat i jen jednou rukou.

Model Nokia 2 také nabídne dostatečnou kapacitu pro uchování vzpomínek, ať už prostřednictvím místa na paměťové kartě nebo neomezené kapacity pro fotografie a videa ve službě Google Photos.

Nokia 2 přijde na trh s operačním systémem Android Nougat, přislíben je však update na Android Oreo. 

Novinka bude vyráběna ve třech barevných variacích Pewter/Black, Pewter/White a Copper/Black a objeví se i na tuzemském trhu ještě do konce listopadu.

Mohlo by vás zajímat

Reklama