Supervychytávka nejen pro milovníky selfie! Nepovedené fotografie a záznamy se stanou minulostí

 
Další 1 fotografie v galerii
Snadno eliminujete třes rukou nebo naklánění záběru / Rollei
Na tuzemský trh právě dorazily dva nové aktivní stabilizátory pro nahrávání videí a snímání fotografií Rollei Pro Smartphone Gimbal a Rollei Pro Actioncam Gimbal.

Obě novinky jsou určeny pro všechny nadšence, co rádi natáčejí videa z mobilu nebo na malé akční kamery.

Rollei Pro Smartphone Gimbal je stabilizátor pro mobilní telefony s úhlopříčkou do 6“ a  Rollei Pro Actioncam Gimbal je vhodný pro akční kamery Rollei a GoPro o velikosti až 62,5 x 45,8 x 33 milimetrů a váze v rozmezí 75 – 125 gramů.

V obou případech jsou stabilizátory vyrovnávané ve třech osách a eliminují třes rukou, naklánění záběru, rozmazání a další nechtěné rušivé prvky, které do záběrů nepatří.

Záběry z dovolených nebo sportovních zážitků už nebudou, díky tomuto zařízení od Rollei, nikdy rozmazané. Celý stabilizátor Rollei Gimbal je vyroben z lehkého hliníku a je vybaven joystickem pro snadné ovládání a náklon záběru videa.

Tři režimy stabilizace umožňují vytvářet speciální efekty. Stabilizátor je vybaven baterií s kapacitou 2000 mAh, která umožňuje cca 4 hodiny provozu a lze ji dobíjet pomocí USB kabelu. Celý komplet je dodáván spolu s praktickým pouzdrem.

Obě novinky jsou již v prodeji, Rollei Profi Gimbal za 6 684 Kč a stabilizátor Rollei Pro Actioncam Gimbal za 6 490 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama