První mesh systém s podporou nejnovějšího Wi-Fi standardu AX

Systém je kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant / NETGEAR
Nová generace bezdrátového mesh systému Orbi s podporou standardu Wi-Fi 6 poskytuje až čtyřikrát větší kapacitu sítě a bezdrátové připojení o kombinované rychlosti 6 Gb/s.

Systém Orbi WiFi 6 je vybaven třípásmovou Wi-Fi technologií FastLane3 se 12 streamy, která využívá vyhrazený bezdrátový 5GHz kanál pro vzájemnou komunikaci mezi routerem a satelitem.

Tato technologie v kombinaci s výkonným čtyřjádrovým 2,2GHz procesorem, nejnovějším Wi-Fi standardem Wi-Fi 6 a technologiemi MU-MIMO a Beamforming poskytuje spolehlivé internetové připojení o kombinované rychlosti až 6 Gb/s bez ohledu na počet připojených zařízení.

Nový systém by měl zajistit pokrytí celé domácnosti v rozsahu až 465 metrů čtverečních, což  obstarává osm vysoce výkonných antén se zesilovači, umístěných v routeru i satelitu. Součástí obou zařízení je i čtveřice gigabitových enthernetových LAN portů a jeden 2,5Gb WAN port (router).

Snadné nastavení a správu systému Orbi WiFi 6 zajišťuje mobilní aplikace NETGEAR Orbi. Jejím prostřednictvím uživatel získává přehled o stavu jeho domácí sítě a připojených zařízení s možností jejich vzdálené správy, včetně vytvoření sítě pro hosty a testu rychlosti připojení. Systém je také kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant.

Bezdrátový mesh systém Orbi WiFi 6 bude v prodeji i v České republice od příštího měsíce. Doporučená koncová cena produktu bude cca 16.000 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama