Bluetooth reproduktor s vysokým výkonem na basech pro náročné audiofily

 
Další 1 fotografie v galerii
Beoplay M3 bude již brzy podporovat i technologii Apple AirPlay 2 / B&O PLAY
B&O PLAY, sesterská značka světoznámé Bang & Olufsen, je v oblasti audio sázkou na jistotu a nový bezdrátový reproduktor Beoplay M3 toto tvrzení jenom potvrzuje.

Nový bluetooth reproduktor Beoplay M3 je vybaven speciálním středobasovým měničem, s vysokým zdvihem, umožňujícím vysoký výkon na basech. Středobasový reproduktor pracuje s kmitočty od basového pásma až po pásmo vyšších středů, takže zajistí dostatečnou integraci jednotlivých částí spektra. O výšky se pak stará výškový reproduktor s měkkou kopulovitou membránou, využívající systému neodymových magnetů.

Za pozornost u novinky stojí také funkce digitálního zpracování zvuku (DSP), adaptivní linearizace basů (ABL) a regulace, která chrání před tepelným a mechanickým přetížením.

Tělo reproduktoru Beoplay M3 je vyrobeno z tuhého polymeru, který obklopuje akustickou komoru – spolu s měkkým výztužným polymerem v základně reproduktoru zajišťujícím stabilitu a přerušení vazby mezi basovým reproduktorem a povrchem, na kterém je reproduktor umístěn, napomáhá podobně jako hroty velkých reprosoustav k čistotě zvuku.

Při samotném poslechu si můžete vybrat mezi pouštěním hudby pomocí Bluetooth, kdy se hudba streamuje přímo z chytrého zařízení do reproduktoru, nebo můžete reproduktor pomocí Wi-Fi propojit s dalšími reproduktory v několika místnostech. Díky druhé možnosti můžete vysílat hudbu do všech reproduktorů, které jsou v místnostech u vás doma, navíc je všechny lze snadno ovládat přímo z vašeho smartphonu.

Beoplay M3 se dodává s předním krytem buď z akusticky transparentní tkaniny ze směsi vlny, anebo s krytem z eloxovaného hliníku s perleťovým pískováním a výraznou perforací. Model se dodává s podporou technologie Chromecast Built-in a podporuje technologii Beolink Multiroom, Apple AirPlay a QPlay 2.0. Beoplay M3 bude již v příštím roce podporovat také technologii AirPlay 2 společnosti Apple, která umožňuje současně vysílat zvuk do několika reproduktorů kompatibilních se systémem AirPlay zároveň.

Na závěr si můžeme prozradit ještě cenu: reproduktor Beoplay M3 půjde do prodeje ve dvou barvách (přírodní a černé), a to za 7 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama