Nová pětibarevná A3 tiskárna pro digitální tisk i na tvrdé povrchy

Pracovní cyklus zařízení je 300 tisíc stran / OKI
Novou LED tiskárnu Pro9541WT s pěti barevnými tonery pro digitální tisk na přenosová média uvedla minulý týden na tuzemský trh společnost OKI.

Nová tiskárna produkuje podle výrobce stránky rychlostí až 18 str./min (A4) resp. 12 str./min (A3), přičemž první stránka je vytištěna již za 8 vteřin.

Podporována je široká škála médií, od A6 až po A3+ (329 × 483 mm) a bannery s délkou až 132 cm, hmotnost médií může být od 52 až po 360 g/m2. Tiskárnu pohání procesor ARM 1,2 GHz v kombinaci se 2 GB RAM.

Díky použití přenosových médií pro transferový tisk zaručuje tento model úsporný digitální tisk přenositelný na textilie a tvrdé povrchy, dostatečnou kvalitu barev, neprůhlednou bílou a opravdovou černou.

Digitální LED technologie a technologie bílého toneru zaručuje dostatečně ostré rozlišení až 1 200 × 1 200 dpi, takže budou na potisku jasně zřetelné detaily, a to i na tmavém povrchu. Díky podpoře formátu SRA3+ s rozměry 329 × 483 mm dokáže tiskárna OKI Pro9541WT úsporně tisknout i na grafické materiály s větší plochou.

Pro použití s novou tiskárnou OKI Pro9541WT s tonerem pro tisk na přenosová média byl testován a schválen papír pro přípravu sítotisku EXOstencil od výrobce papíru pro tepelný přenos Neenah Performance Materials.

Tento papír je jednoduchou a ekologickou dvoustupňovou alternativou k sítovým tiskařským rámům. Při jeho používání není potřeba používat žádné jiné chemikálie a emulze, takže není nutné nechat potisk hodiny schnout. V režimu spánku je spotřeba 4 W nebo méně, v úsporném režimu 30 W, v pohotovostním režimu 40 W a při provozu v průměru 1 100 W. Hlučnost v pohotovostním režimu je max. 34 dB(A), při provozu max. 57 dB(A). Pracovní cyklus zařízení je 300 tisíc stran. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama