VisionBook 10Q Pro: Dostatečně výkonný tablet v kovovém těle s Android 9 Pie

Díky HDMI výstupu můžete tablet připojit k televizi / Umax
Novinka představuje cenově dostupný 10,1" tablet s IPS displejem a dostatečně výkonným čtyřjádrovým procesorem MTK8163.

Snadno tak budete přepínat mezi úpravami dokumentů, procházením webu, sledováním filmů a posloucháním hudby pouze pohybem prstu po displeji. Kovový kompaktní design a 10,1" IPS barevný displej je dostatečně velký pro práci i zábavu, ale dostatečně malý, aby se pohodlně vešel do ruky všude, kam jdete.

V Google Play jsou k dispozici tisíce aplikací, které si můžete vychutnávat - od videoher až po oblíbené sociální sítě. Bezdrátovou konektivitu zajišťuje rychlá Wifi a také Bluetooth adaptér. Díky HDMI výstupu můžete tablet připojit k televizi nebo monitoru s vysokým rozlišením. 

VisionBook 10Q Pro má operační paměť typu DDR3 s kapacitou 2GB a základní úložný prostor tvoří 32GB interní EMMC s možností rozšíření pomocí micro SD karty včetně instalace aplikací na tuto kartu. Zaujme i dvojice kvalitních kamer na zadní a přední straně tabletu s rozslišením 2MPix a 5MPix.

Model je vybaven čtyřjádrovým procesorem Mediatek MTK 8163, který nabízí vyšší výkon než předchozí generace se současnou vyšší úsporou energie. Vylepšení se dočkala grafická část, ve které nyní sídlí Mali T720. Nový čip si poradí s přehráváním a nahráváním Full HD videa a podporuje HDMI výstup až 1080P.

Operační systém Android 9 Pie se lépe přizpůsobuje uživatelům, a to hlavně díky podpoře umělé inteligence. Jedná z hlavních novinek je nová navigační lišta, která podporuje gesta. Nově si můžete zapnout podporu gest, která navigační lištu změní v jedno hlavní tlačítko.

Pohybem prstu nahoru pootevřete vylepšené multitasking okno, kde kromě posledních aplikací najdete také Google vyhledávání a ikony pěti oblíbených aplikací. Pokud pohyb prstu protáhnete, tak se otevře menu s aplikacemi. Šipka zpět zůstává, ale ve většině případů je schovaná. Pokud prstem pohnete do pravé strany, tak se vám otevřou opět poslední aplikace, akorát mezi nimi můžete rychle projíždět. Nový systém také prodlužuje výdrž baterie tím, že omezuje aplikace, které nepoužíváte tak často. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama