Nové tiskárny Color LaserJet Pro jsou vhodné i pro velkoobjemový tisk

Model M200 nabízí i automatický tisk po obou stranách listu / HP
Na tuzemském trhu se objevily dvě nové barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200. Jaké funkce obě novinky nabízejí?

S novou generací barevných laserových tiskáren HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200 a funkcí Smart Task v aplikaci HP Smart App, můžete snadno a rychle tisknout, skenovat a kopírovat dokumenty, a to jednoduše prostřednictvím svých mobilních telefonů.

Aplikace HP Smart App je navržena tak, aby samostatně řídila tiskárnu přímo z vašeho mobilního zařízení, přičemž vám daná aplikace s využitím funkce Smart Task ušetří čas a dokáže organizovat vaše dokumenty o 50 % rychleji.

Nové tiskárny zahrnují zásadní bezpečnostní funkce, jako je základní kódování a ochrana přístupovým heslem, což napomáhá chránit a zajišťovat vaše zařízení, osobní údaje a služební dokumentaci v průběhu tisku.

Řada M100 a M200 rovněž poskytuje zesílenou ochranu proti slabým místům v zabezpečení. Klíčové prvky zahrnují automatické aktualizace firmwaru pro identifikaci a zastavení případných útoků a dvoupásmovou (dual-band) Wi-Fi aplikací pro rychlejší a spolehlivější připojení na bezdrátové modely.

Barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet Pro M100 a M200 jsou dodávány s originálními tonerovými kazetami s funkcí Jet Intelligence, která napomáhá zvýšit tiskový výkon a zajistit dostatečnou kvalitu tisku. 

Jak modely M100, tak M200 podporují funkci velkoobjemového tisku, při zajištění vysokých rychlostí tisku a rovněž možnost výběru skenování, kopírování či faxování. U modelů M200 si navíc můžete vybrat i automatický tisk po obou stranách listu. Nové tiskárny HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200 jsou již v prodeji, a to od 6 490 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama