Legendární sluchátka pro hudební fajnšmekry nabídnou ještě kvalitnější zvuk!

Nový model poskytne impedanci sníženou na 150 ohmů / Sennheiser
Již příští týden se objeví na tuzemském trhu nová sluchátka Sennheiser HD 660 S. Ta navazují na oblíbená sluchátka Sennheiser HD 600 a Sennheiser HD 650, což správný audiofil moc dobře ví.

Nejnovější přírůstek této speciální řady audiofilských sluchátek nabídne nejen zdokonalený zvuk, ale také impedanci sníženou na 150 ohmů. Díky tomu již fanouškům špičkového audia postačí jako zdroj i smartphone vyšší třídy nebo kvalitní přenosný přehrávač.

Náročnější posluchači ocení zejména možnost připojit sluchátka ke zdroji se symetrickými XLR výstupy a využít tak jejich potenciál na maximum. Samozřejmě nechybí ani certifikace Hi-Res Audio, takže sluchátka přehrají každý detail i nad rámec kvality, kterou dokáže zaznamenat disk CD.

Nová sluchátka Sennheiser HD 660 S kombinují známé technologie legendárních HD 600 s nejaktuálnějšími poznatky o konstrukci reproduktorů, díky čemuž posouvají kvalitu výsledného zvuku ještě dál. Kmitání membrány má na svědomí lehoučká aluminiová cívka, která reaguje na změny v signálu s vysokou rychlostí a má mizivou setrvačnost, díky čemuž vynikne každý detail hudby.

Přepracován byl i design a konstrukce mušlí, ve kterých se reproduktor ukrývá. Díky tomu by měla být jakákoliv reprodukce bez zbytečného, rušivého zabarvení. Navíc reproduktory nesmí překročit odchylku od ideálního průběhu frekvenční charakteristiky o více než 1 dB, a tak sluchátka Sennheiser HD 660 S potěší i ty nejnáročnější posluchače.

Sluchátka Sennheiser HD 660 S budou na trhu od příštího týdne v prodeji za 12 900 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama