Malé a odolné přehrávače Pioneer pro skutečné hudební labužníky!

Kromě hudby můžete na přehrávači sledovat i video / Pioneer
Smartphony nebo běžné přehrávače obsahují sluchátkové zesilovače, které předpokládají poslech souborů nebo streamované hudby odpovídající hodně komprimovaným formátům. Reprodukce z podobných zařízení neposkytuje skutečný zážitek z hudby.

Pro skutečné audiofily máme dobrou zprávu - nyní přicházejí na trh dva nové modely Hi-Res přehrávačů – Pioneer XDP-30R a Pioneer XDP-300R. V přenosném provedení kombinují oba přístroje prémiové zesilovače a DAC převodníky, možnost přehrávání hudby uložené ve formátech nejvyšší kvality a bytelné hliníkové zpracování.

Pojem „Hi-Res audio“ označuje zdroje zvuku převyšující svou kvalitou formát nahrávek vypalovaných na originální CD disky a také přehrávače a sluchátka, které si s takto uloženými formáty dokáží adekvátně poradit.

Hi-Res přehrávače Pioneer XDP-30R a Pioneer XDP-300R mají vestavěn audiofilský zesilovač na jiné úrovni než běžně používané přenosné přístroje. Kromě 3,5 mm sluchátkového výstupu na nich najdete také symetrický 2,5 mm výstup se samostatným uzemněním každého kanálu a dva sloty pro paměťové karty Micro SD. Případný bezdrátový poslech umožňuje Bluetooth rozhraní s podporou A2DP. 

Model Pioneer XDP-300R, větší z obou přehrávačů, má dotykový displej s rozlišením 1280 x 1720 bodů o úhlopříčce 4,7″ a jeho běh zajišťuje operační systém Android 5.1. Kromě poslechu hudby je na něm možné sledovat i video a plnohodnotně používat všechny aplikace, které tuto verzi Androidu podporují.  

Pioneer XDP-30R je menší a jeho dotykový displej umožňuje řídit pouze přehrávání hudebních souborů. Přehrávač Pioneer XDP-30R je na našem trhu dostupný za 11 900 Kč a model Pioneer XDP-300R stojí 18 500 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama