Velmi levná sluchátka nejen pro pařmeny! Povedený design s efektním červeným LED podsvícením

Sluchátka Neon 360 mají velké reproduktory o průměru 50 mm / Genesis
Genesis má na trhu řadu sluchátek, vybírat můžete mezi těmi se stereo systémem a těmi se systémem Virtual 7.1. U novinky Neon 360 naleznete prvně jmenovaný systém, navíc nebudete muset při jejich nákupu šahat hluboko do peněženky.

Pro hráče počítačových her je dokonalý zvuk důležitý i pro jejich úspěšnost v samotném hraní. Vysoká kvalita přenášeného zvuku nemůže být dosažena bez patřičně velkých reproduktorů.

A v tom novinka nemá problém. Sluchátka Neon 360 mají reproduktory o průměru 50 milimetrů. Tento headset dále nabízí několik užitečných funkcí, jako je například možnost nastavení a přenášení vibrací.  

Genesis tvrdí, že vysoká kvalita zvuku je doplněna pohodlným nošením díky například měkkým náušníkům. Sluchátka Neon 360 se vyznačují extrémní odolností a pevnou konstrukcí s kovovým hlavovým mostem a pleteným kabelem s prodlouženou flexibilitou. Celkový design sluchátek je podtržen efektním červeným LED podsvícením.

Tento model sluchátek má solidní frekvenční rozsah od 20 až do 20 000 Hz (při citlivosti 108 dB). Jako rozhraní zde najdete USB a 2 × 3pin 3,5mm stereo mini-jack.

Nová sluchátka Genesis Neon 360 jsou již k dostání, a to prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců. Jejich aktuální cena je 720 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama