Češi mají konečně dostupných více než 40 milionů písní!

Využít můžete i ovládání prostřednictvím virtuální asistentky Alexa / Amazon
Konečně i do naší republiky právě dorazila hudební streamovací služba Amazon Music Unlimited! Ta nabízí hudebním fanouškům po celém světě katalog více než 40 milionů skladeb a tisíce playlistů.

I hudební zájemci v tuzemsku si mohou užít nerušeného poslechu nejnovější hudby bez reklam, včetně předních interpretů jako Katy Perry, Luis Fonsi, Post Malone a mnoha dalších. K dispozici je jim aplikace Amazon Music pro iOS, Android, Mac a PC. Hudbu lze poslouchat i přes Fire TV nebo přímo v prohlížeči na Amazonmusic.com.

Od minulého pátku si můžete objednat také zařízení Amazon Echo a užít si tak službu Amazon Music Unlimited naplno včetně jednoduchého hlasového ovládání v angličtině prostřednictvím virtuální asistentky Alexa.

Hledáte konkrétní píseň? Stačí v angličtině požádat Alexu: „Alexa, Play Sorry no Sorry by Demi Lovato“. Chcete konkrétního umělce? Stačí říct „Alexa, play Miguel.” Předplatitelé mohou požádat o přehrání hudby konkrétního žánru: „Alexa, play rock music” nebo konkrétního playlistu: „Alexa, play a ‘Classic Rock’ station” nebo „Alexa, play the ‘Brand New Music’ playlist by Amazon“. Lidé, kteří mají rádi překvapení, mohou jednoduše říci: “Alexa, play music” a Alexa sama vygeneruje personalizovanou hudební stanici dle preferencí uživatele.

Playlisty Amazon Music včetně „The Twenty“ a „Introducing“ jsou šité přímo posluchači na míru. Playlist „The Twenty“ obsahuje pravidelně aktualizovaný seznam 20 nejžhavějších světových skladeb. Můžete si vybrat i z hudby sestavené přímo odborníky z Amazon Music, vytvářet vlastní playlisty nebo vyhledávat nové oblíbené písničky prostřednictvím personalizovaných doporučení společnosti Amazon a to buď v aplikaci Amazon Music, nebo přes webový přehrávač.

Amazon Music Unlimited je k dispozici ve třech variantách. Ceny za službu se liší podle jednotlivých zemí. Exkluzivní a nejlevnější varianta Echo je určena pro poslech na jednom zařízení Echo Dot, Echo nebo Echo Plus s plným přístupem ke katalogu Amazon Music Unlimited. Individuální varianta účtu umožňuje poslouchat hudbu až na deseti zařízeních najednou. Rodinnou variantu může sdílet až šest členů domácnosti. Služba je k dispozici v aplikaci Amazon Music pro Android a iOS. Více informací se dozvíte na Amazonmusic.cz.

Mohlo by vás zajímat

Reklama