Cenově dostupná autokamera s nočním natáčením ve Full HD

V případě nehody nebo náhlé změny pohybu zaznamená vše integrovaný 3-osý G-Senzor / Mio
Nová autokamera Mio MiVue C512 zaujme nejen nočním natáčením (Mio Crystal Vision) ve Full HD, kvalitním optickým senzorem, ale také širokým reálným úhlem natáčení či nárazovým G-senzorem.

Kamera MiVue C512 je navržena tak, aby bylo její použití jednoduché. Stačí vložit SD kartu, připojit ji ke zdroji napájení ve vozidle a kamera začne nahrávat, jakmile nastartujete motor.

Model je elegantní a odolný: montuje se na čelní sklo, aby vás nijak nerozptyloval (jeho rozměry jsou 63,4 x 51,4 x 33,5 milimetrů při hmotnosti 54 gramů), a když ho nepoužíváte, můžete ho uložit do odkládací přihrádky.

Se širokoúhlým záběrem objektivem o úhlu 130° si můžete být jisti, že každá důležitá část vaší cesty bude zaznamenána. Záznam probíhá v rozlišení 1920 x 1080p rychlostí 30 fps.

Superkapacitor lze nabíjet více než miliónkrát a nabízí tak dlouhý a spolehlivý životní cyklus. Poskytuje dostatek energie pro bezpečné vypnutí kamery při výpadku napájení a také odolává extrémnímu teplu a chladu.

Důležité je, že kamera v případě nehody nebo náhlé změny pohybu zaznamená vše okamžitě pomocí integrovaného 3-osého G-Senzoru a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

MiVue C512 podporuje funkci tmavý režim, která umožňuje nastavení míry podsvětlení displeje v několika stupních. Přílišný jas displeje vás tak nebude při jízdě nocí rozptylovat. Model lze již v České republice zakoupit, a to za 1750 korun. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama