Omezuje vás stále nedostatek paměti? Revoluční řešení nabízí Western Digital

 
Další 1 fotografie v galerii
Nejmenší USB flash disk na světě s kapacitou až 256 GB / WD
Smartpony, 4K kamery nebo třeba i brýle pro virtuální realitu zachycují zajímavý obsah, ke kterému se chcete snadno a rychle dostat. Bohužel nám přitom často dochází kapacita vnitřních i externích pamětí.

Western Digital má ovšem v nabídce nejenom nové úložiště, ale také novou koncepci flash disku a SSD disků.

Začneme nejmenším 1 TB USB zařízením s rozhraním USB Type-C, které na malém prostoru uchová skutečně enormní množství dat.

Western Digital má v nabídce nejmenší USB flash disk na světě s kapacitou 256 GB. SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive je nízkoprofilový USB disk pro všechny, kdo chtějí přidat vice fotografií, hudebních souborů, videí nebo her do svých notebooků, tabletů, herních konzolí a audio systémů.

Kapacita 256 GB poskytuje uživatelům flexibilitu a rozšiřuje snadnou přístupnost k digitálnímu obsahu, například až cca 14 000 fotografií, cca 10 hodin full HD videa a cca 16 000 hudebních skladeb a ponechá ještě 64 GB pro další dokumenty a soubory.

Na trhu se již brzy objeví i dva nové přenosné SSD disky této značky: "My Passport Wireless SSD" umožňuje bezdrátový přístup k obsahu disku včetně streamování 4K s možností editovat a sdílet obsah mimo kancelář nebo studio na cestách. Druhý disk "SanDisk Extreme Portable SSD" je rychlé externí úložiště pro ukládání a editování fotografií ve vysokém rozlišení. 

Novinkou jsou také nové možnosti ovládání hlasem pro streamování souborů prostřednictvím zařízení Smart Home. Úložiště My Cloud Home vám umožní ukládat, uchovat a organizovat digitální obsah na jednom centralizovaném místě. Úložiště My Cloud Home v prostředí Smart Home nyní spolupracuje s oblíbenými zařízeními, která podporují službu Amazon Alexa a to tak, že uživatelé mohou přistupovat k uloženým hudebním souborům prostřednictvím hlasových příkazů.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama