Zařízení QuTS hero NAS s 16/18/24 pozicemi, montáží do racku a procesory Intel Xeon

QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a disponuje funkcemi samoregenerace / QNAP
Na český trh míří tři velkokapacitní zařízení QuTS hero NAS s montáží do racku: osmnáctipozicové zařízení TS-h1886XU-RP s čtyřjádrovým procesorem Intel Xeon D-1622, šestnáctipozicové zařízení TS-h1683XU-RP a čtyřiadvacetipozicové zařízení TS-h2483XU-RP s šestijádrovými procesory Intel Xeon E-2236.

Díky paměti DDR4 ECC, několika portům 10GbE a dostatečnému množství slotů PCIe pro větší potenciál vstupů a výstupů a výkonu, podporují tyto ZFS NAS na serverové úrovni inline deduplikaci a kompresi dat, téměř neomezený počet snímků a SnapSync v reálném čase.

QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a disponuje funkcemi samoregenerace. Podporuje technologii cache pro čtení/zápis zvyšující výkon a nabízí řadu konfigurací RAID s funkcemi RAID Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat. Jednotlivé sdílené složky poskytují kapacitu až 1 PB, což podnikům umožňuje řešit aplikace náročné na úložiště, včetně analýzy velkých dat, edge computing a AI.

Všechna tato zařízení podnikové třídy, TS-h1886XU-RP, TS-h1683XU-RP a TS-h2483XU-RP, disponují procesory Intel Xeon a pamětí ECC. Součástí je také redundantní napájecí zdroj zajišťující nepřetržitý provoz.

Řada portů 10GbE zvyšuje výkon virtualizace, sdílení velkých souborů a intenzivního přenosu dat, a podpora RDMA pomáhá snižovat využití procesoru.

Konektivitu lze také zvýšit instalací různých karet PCIe včetně síťových karet 10/25/40GbE, karet QM2 M.2 SSD/10GbE, karet Fibre Channel a rozšiřujících karet SAS 12 Gb/s pro připojení rozšiřujících jednotek úložiště. Společnost QNAP také nabízí řadu řízených a neřízených switchů 10GbE, které pomáhají organizacím implementovat vysokorychlostní, zabezpečená a škálovatelná síťová prostředí bez překročení rozpočtu.

Mohlo by vás zajímat

Reklama