Další problémy u Apple: S nejdražším smartphonem historie nemohou uživatelé někdy odpovědět na hovor

 
Další 2 fotografie v galerii
Navíc v zimním počasí zůstává displej bez odezvy na doteky / Pixabay
Jak již víme od androidích modelů Samsung Galaxy a jejich problémů s bateriemi, zádrhely se nevyhýbají žádnému modelu a značce a nikdo neví, kdy a kde znovu udeří. Dnes tu máme pro změnu opět hlášené problémy s Apple iPhonem X.

Apple iPhone X stojí od 29 990 Kč do 34 490 Kč (podle kapacity) a jeho tvůrci o něm mluví jako o technologické špičce dnešní doby. Jak se ale ukazuje, někteří uživatelé s ním mají problémy a to natolik velké, že ani nemohou odpovědět na hovor.

Na online fórech dedikovaných právě tomuto modelu Apple se objevují stížnosti, že když jejich oceněný model zazvoní, tak se nic neobjeví na displeji, takže nejde zvednout hovor (řada uživatelů i přes svoje rozladění zachovává poměrně stále docela slušnost): „Apple, prosím vyřešte tento problém". A vzápětí stížnosti pokračují: „Dokonce i tehdy, když smartphone vyresetuji, tak to funguje jen pár dní a posléze se tenhle problém zase vrátí".

Další uživatelský bug se opět týká řady iPhone X a to konkrétně toho, že se model v zimním počasí chová nepředvídatelně – displej zůstane jakoby bez odezvy na doteky a další gesta. A aby toho snad nebylo málo, další uživatelé si stěžovali na únavu očí i bolest hlavy z displeje, jenž údajně bliká a chvěje se, což jim způsobuje bolení hlavy po více jak cca 10 minutách.

Apple se k věci ještě nevyjádřil, takže se zatím ještě pořád čeká, co se bude dít... A dost možná vše testuje sám.

Z mobilů se nám stávají zařízení složitější, nežli leckterý desktop, takže podobné problémy se dají očekávat. Nemluvě o tom, že výrobci jsou v rámci co největšího odlišení od konkurence (opravdu někoho zajímá, že se o nějaký tenký model už můžete skoro říznout?) mají sklony dělat neuvěřitelné pitomosti (viz Samsung a aféra s akumulátory).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama