Máte potíže s příjmem televize? Zkuste naladit signál nové satelitní TV

 
Další 3 fotografie v galerii
K dispozici je také TV archiv s pořady za poslední 2 dny / Pixabay
Již od pondělí 22. ledna 2018 běží na celém území České republiky satelitní televize nové generace T-Mobile SAT TV.

Tato nová služba je alternativou k IPTV platformě v oblastech, kde není dostupné dostatečně rychlé připojení k internetu. Využít tak širokou nabídku moderní televize můžete prakticky kdekoliv na našem území.

Nová satelitní TV mobilního operátora T-Mobile nabídne kromě široké programové nabídky zahrnující nejsledovanější programy a digitálního obrazu i další, často využívané, funkcionality.

Například TV archiv s pořady za poslední 2 dny, pozastavení právě sledovaného TV programu a jeho přetočení až 60 minut zpět, možnost nahrávání filmů až 7 dní dopředu a také přístup až na 4 set top boxech v rámci jedné domácnosti.

Co vlastně budete potřebovat, abyste mohli tuto novou satelitní televizi sledovat ze svého rodinného domu, chaty nebo chalupy? Musíte mít parabolu, LNB konvertor pro přijímání signálu z družice, set-top box se smart kartou (to vše můžete získat u T-Mobile) a samozřejmě televizní přijímač.

V základním balíčku S za 399 Kč naladíte 59 nejsledovanějších kanálů (z toho 15 v HD kvalitě), nejširší nabídka L nabízí 103 kanálů (23 v HD). Na výběr jsou dva set top boxy KAON – základní za 2 301 Kč (lze splácet také po 100 Kč měsíčně) nebo premium s harddiskem s kapacitou 440 GB za 3 451 Kč (150 Kč na splátky).

Instalační poplatek při smlouvě na 2 roky činí 199 Kč, bez závazku pak 2 499 Kč. Ovšem pro využití TV archivu musíte být připojení k internetu s minimální rychlostí 2 MB/s.

Mohlo by vás zajímat

Reklama