Krypton 550 je lehká a rychlá herní myš s citlivostí senzoru až 8 000 DPI

Snímání pohybu zajišťuje senzor PixArt PMW 3325 / Genesis
Nová herní optická myš Krypton 550 je uzavřena v ultralehké, perforované schránce s podsvícením s efektem PRISMO.

Novinka je vybavena softwarem, který uživatelům umožňuje měnit funkce každého ze sedmi tlačítek, vytvářet makra a ukládat je do vestavěné paměti.

Snímání pohybu zajišťuje senzor PixArt PMW 3325. Myš zvládne zrychlení až 20G a snímá pohyby s rychlostí až 100 palců za sekundu.

Citlivost senzoru lze nastavit od 200 do 8 000 DPI. Díky perforované schránce, která váží pouhých 70 gramů, představuje herní myš Genesis Krypton zajímavou nabídku pro fanoušky FPS, kteří hledají rychlost a přesnost.

Vývojáři se zaměřili rovněž na dlouhou životnost a přizpůsobitelnost myši. Výrobce se rozhodl pro přepínače Huano s životností až 20 miliónů kliknutí a rolovací kolečko, vnitřek a spodní hrany jsou vybaveny podsvícením RGB LED.

Uživatelé mají na výběr z 16 miliónů barev, a navíc mají k dispozici efekt PRISMO. Herní myš Genesis Kryption 550 se připojuje k počítači pomocí kabelu dlouhého 1,8 metru.

Optický kabel je opatřen textilním opláštěním, které zaručuje jeho dlouhou životnost. Myš je již dostupná v České republice za 689 Kč. Je k dostání v bílé nebo černé variantě.

Mohlo by vás zajímat

Reklama