4LED herní projektor poskytuje Full HD rozlišení při vysokém kontrastu 500 000 : 1

Flexibilitu umístění projektoru zajišťuje 1,2násobný zoom / BenQ
Nový model BenQ X1300i kombinuje nízký input lag, kvalitní audio zakládající se na zvukovém systému treVolo a dedikovaný herní režim vylepšující detaily v každé hře.

BenQ X1300i v bílé barvě s černým oranžově lemovaným čelem, tvarem blížícím se pravidelné krychli s rozměry 27 x 20 x 26 cm a 6,4 kg, reprodukuje obraz s Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů a vysokým kontrastem 500 000 : 1.

Výkon 4LED zdroje se čtvrtým LED zdrojem přidaným do ekosystému je prezentován vysokou svítivostí 3000 ANSI lumenů a zejména kvalitním barevným podáním pokrývajícím z 98 % rozsah Rec.709 díky integrované technologii BenQ CinematicColor.

Projektor podporuje HDR10/HLG a zavádí technologii Auto Color Calibration, která automaticky vyvažuje WRGBYCM tóny barev a přispívá tak k dlouhodobě konzistentním barvám. Životnost v normálním režimu použití dosahuje 20 000 hodin.

Flexibilitu umístění projektoru zajišťuje 1,2násobný zoom, korekce lichoběžníkového zkreslení 2D keystone a rozšířená AV konektivita v čele se dvěma HDMI (včetně podpory ARC = Audio Return Channel u jednoho z nich) a optickým SPDIF konektorem.

Po zvukové stránce je projektor vybaven dvěma 5W stereo reproduktory navrženými na základě elektrostatického systému treVolo a dále vylepšenými technologií Bongiovi DPS (Digital Power Station).

Zhmotněný zvukový signál tak nabízí čisté akustické detaily s hloubkou a jasně zřetelnými, přesně definovanými prostorovými efekty. Vhodně tak dokreslí atmosféru v RPG herním žánru, sportovních hrách, ale také střílečkách z první osoby, ve které hráč musí vždy včas lokalizovat pohyb a střelbu nepřítele. Novinka bude k dispozici v průběhu února 2021, a to za 34 489 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama