Stylové stereofonní reproduktory Genesis s netradičním osvětlením

Výkon reproduktorového systému je 24W s frekvenčním rozsahem 100Hz až 20kHz / Genesis
Reproduktory nejsou dnes jen zdrojem zvuku, ale také prvkem interiérového designu. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB se drží tohoto trendu do posledního detailu.

Genesis Helium 300BT ARGB jsou stereofonní reproduktory, které lze připojit k počítači pomocí kabelu nebo bezdrátově přes rozhraní Bluetooth. Výrobce je vybavil ARGB LED osvětlením, nad kterým má uživatel plnou kontrolu.

LED okolo membrán spolupracují s osvětlovacími systémy nejpopulárnějších výrobců základních desek. Mezi kompatibilní systémy mimo jiné patří Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a Aura Sync.

Novinka se může v souladu s moderními trendy pochlubit karbonovou povrchovou úpravou. Reproduktory využívají technologii Bass Reflex, která uživateli umožňuje nezávisle konfigurovat hlasitost a úrovně basů pomocí příslušných voličů.

Vedle nich najdete na bočním panelu konektory RCA, 3,5mm mini-jack a tlačítka pro ovládání pracovního režimu a osvětlení. K dispozici je také tlačítko pro aktivaci úsporného režimu (ECO).

Výkon tohoto reproduktorového systému je 24W s frekvenčním rozsahem 100Hz až 20kHz, což se promítá do velmi dobré kvality zvuku. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB jsou na českém trhu již v prodeji, a to za 1499 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama