Bluetooth reproduktory Revolve II se všesměrovým zvukem pro náročné posluchače

Reproduktory lze dobíjet pomocí integrovaného Micro USB konektoru / Bose
Nový Bose Revolve II a jeho větší a výkonnější sourozenec Bose Revolve+ II nabízí kromě velmi dobré reprodukce také rozhraní Bluetooth 5.0, delší výdrž na baterie a větší odolnost vůči vodě i prachu.

Modely Bose Revolve II i Bose Revolve+ II splňují nyní specifikace IPX 55 a neublíží jim prudký déšť, tryskající voda ani prašné prostředí.

Uživatelsky významnou inovací obou modelů je také o hodinu delší výdrž na baterie. Revolve II může nyní přehrávat hlasitou hudbu až po dobu 13 hodin, větší a výkonnější model Revolve+ II, který je vybaven madlem pro přenášení, vydrží až 17 hodin.

Zajímavou změnou je také barevné přizpůsobení modelové řadě Bose Smart Speakers určené k přímému streamingu z populárních internetových služeb a bezdrátovému rozvodu hudby v rámci dosahu Wi-Fi sítě. Oba reproduktory SoundLink Revolve II lze dobíjet pomocí integrovaného Micro USB konektoru nebo také s využitím samostatně prodávané dobíjecí základny. Kromě bezdrátové reprodukce umožňují také propojení s telefonem či přehrávačem pomocí audio kabelu s 3,5 mm stereo konektorem.

Bluetooth reproduktory Revolve II hrají podle výrobce stejně kvalitně do všech stran a hudbu si tak mohou naplno užít všichni posluchači v místnosti. Unikátní způsob všesměrového zvuku byl použit již v první generaci a Bose s ním takříkajíc přelstil fyzikální zákony.

Na rozdíl od většiny konkurenčních produktů nespoléhá princip všesměrového zvuku v instalaci více měničů (reproduktorů) namířených do různých stran, ale je založen na vlastním řešení. Měnič je namířen dolů, kde jsou zvukové vlny odraženy od speciální akustické čočky do všech stran.

Výsledkem je skutečně stejná kvalita poslechu bez poklesů intenzity výšek všude kolem přístroje. Pro využití vlastností všesměrového zvuku je na spodní straně obou přístrojů vestavěn závit, pomocí něhož je lze instalovat na fotografický stojan doprostřed místnosti.

Nové reproduktory Revolve II jsou již v prodeji, a to v černé a stříbrné variantě. Bose SoundLink Revolve II stojí 5 490 Kč a Bose SoundLink Revolve+ II je k dostání za 7 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama