Powerline adaptéry jednoduše rozšíří dosah sítě po rozvodech elektrické energie

Pomocí technologie Plug and Play si svoji powerline síť nastavíte za pár minut / TP-Link
Modely TL-PA7027P KIT, TL-WPA8631P a TL-WPA8631P KIT společnosti TP-Link spolehlivě rozšíří dosah bezdrátové Wi-Fi sítě i do odlehlých koutů domácnosti, a to po stávajících rozvodech elektrické energie.

Sada kompatibilní se zásuvkami standardu HomePlug AV2 zvládne vyvinout rychlost přenosu dat až do 1 000 Mb/s, což je více než dostatečné pro většinu domácích on-line aktivit.

Součástí balení jsou i dva gigabitové porty, což znamená možnost tvorby zabezpečené kabelové sítě pro stolní PC, smart TV či herní konzole. Díky technologii Plug and Play si svoji powerline síť nastavíte za pár minut. Díky extra elektrické zásuvce v každém z powerline adaptérů v balení nepřijdete o žádnou zdířku pro napájení dalšího elektrického zařízení.

Díky podpoře standardu AV1300 dokáže opakovač TL-WPA8631P/KIT, respektive sada opakovačů, dosáhnout maximální rychlosti do 1 300 Mb/s. Vytvoří také dvoupásmovou síť Wi-Fi AC1200, jejímž prostřednictvím lze přenášet data v pásmu 5 GHz do rychlosti 867 Mb/s a v pásmu 2,4 GHz do rychlosti 300 Mb/s.

Výhodou je také kompatibilita s technologií OneMesh společnosti TP-Link, díky které dokážou tyto powerline adaptéry vytvořit jednotnou meshovou síť ve spolupráci s routerem a dalšími síťovými produkty v domácnosti. Díky tomu je přechod s koncovými zařízeními mezi jednotlivými přístupovými body plynulý a internet se neseká.

K dalším podporovaným funkcím patří 2×2 MIMO pro několik simultánních připojení koncových zařízení při plné rychlosti, konfigurace Wi-Fi sítě jediným dotykem a automatická synchronizace Wi-Fi. Zásadní jsou také tři gigabitové porty pro nastavení kabelového připojení nebo extra elektrická zásuvka pro připojení dalších spotřebičů.

Mohlo by vás zajímat

Reklama