Jednotka PACi NX chladí i vytápí, zlepšuje zároveň kvalitu vzduchu v místnosti

Jednotka má inteligentní cirkulační režim, který se aktivuje, když je místnost prázdná / Panasonic Heating & Cooling Solutions
Nové vnitřní jednotky PACi NX značky Panasonic, adaptivní kanálová jednotka PF3 a čtyřcestná 90x90 kazetová jednotka PU3, využívají ekologické chladivo R32 a nabízejí dostatečný výkon a účinnost.

Jednotky standardně zahrnují technologii nanoe X. Tato pokročilá technologie využívá hydroxylové radikály (OH), které inhibují růst určitých znečišťujících látek, jako jsou alergeny, bakterie, viry, plísně nebo pachy.

Tento přirozený proces založený na využití molekul vody přináší řadu výhod pro komerční prostory. Například pomáhá snižovat nepříjemné pachy, které se mohou vyskytnout v kancelářích a restauracích z nábytku, koberců i záclon, nebo zabraňuje množení virů a plísní.

Panasonic přepracoval svoji kanálovou jednotku tak, aby umožňovala horizontální i vertikální instalaci. Nejnovější model má vylepšený design sdílené vany na kondenzát, menší rozměry a nižší hmotnost, díky čemuž je dobře přizpůsoben pro instalace v omezeném prostoru.

S výškou pouhých 25 cm a statickým tlakem až 150 Pa umožňuje také flexibilní a diskrétní instalaci dále od místnosti. Kromě toho má nový model tichý chod s hlučností pouhých 22 dB(A) díky vylepšené konstrukci opláštění, které přispívá k plynulejšímu proudění vzduchu (ve srovnání s konvenčními modely Panasonic).

Nová čtyřcestná kazetová jednotka 90x90 pak kombinuje vysokou energetickou účinnost s optimálním komfortem. Jednotka má tichý provoz s hladinou hluku od pouhých 27 dB(A), umožňuje rychlou a snadnou instalaci do podhledu a je vybavena vestavěným čerpadlem kondenzátu.
 
Jednotka je také dodávána s volitelným inteligentním senzorem Econavi, který detekuje lidskou přítomnost v místnosti i teplotu podlahy, což přispívá ke snížení spotřeby energie optimalizací provozu klimatizace.

Jednotka má rovněž inteligentní cirkulační režim, který se aktivuje, když je místnost prázdná. Navíc rovnoměrně distribuuje vzduch a minimalizuje nerovnoměrnost teploty vzduchu při režimu vytápění i chlazení. Kromě toho Econavi zahrnuje i snímač vlhkosti, který řídí vlhkost v jakémkoli prostředí.

Mohlo by vás zajímat

Reklama