Odolné reproduktory pro velmi dobrý zvuk i na terase nebo zahradě

Některé reproduktory značky Origin Acoustics se dobře skryjí v záhonech / AudioPro
Terasa, zahrada či okolí bazénu se během jara a léta stávají místem, kde mnoho z nás tráví značnou část volného času. Proč je tedy nezařídit tak, abychom si tyto chvíle zde opravdu užili?

Pro ty, kteří si chtějí chvíle relaxace zpříjemnit kvalitní hudbou nebo venku sledovat třeba filmy, stojí za zvážení pořízení reproduktorů řady Seasons Collection od Origin Acoustics určené speciálně do venkovního prostředí. 

Jsou vyrobené tak, aby odolaly celoročně i nepříznivému počasí, a podobně jako další výrobky této americké značky, dokonale splynuly s okolím. Mají vynikající zvuk a nehyzdí interiér ani exteriér nevzhlednými kabely nebo neforemnými bednami. Reproduktory jsou navrženy tak, aby je bylo možné nainstalovat prakticky kdekoliv.

Vhodné jsou pro montáž na venkovní zdi, pod krovy, na sloupy, různé architektonické prvky, nebo dokonce pro volné umístění na venkovním nábytku.

Další typy reproduktorů od Origin Acoustics se zase dobře skryjí v záhonech, případně ve schránkách, které vypadají jako zahradní svítidla. Pro opravdu plný zvuk je možné doplnit je o subwoofery, které se doslova ztratí v krajině.

Ještě lepší pokrytí venkovního prostoru pomůže zajistit zesilovač speciálně navržený pro ozvučení otevřených prostor. Praktický je například zesilovač DSP-700, jenž je vybaven dostatečným výkonem k tomu, abyste byli schopni přivést svou oblíbenou hudbu kamkoliv v okolí svého domova.

Mohlo by vás zajímat

Reklama