Nové elektrické SUV kupé postavené na technologiích Huawei má dojezd až 1000 kilometrů

 
Další 1 fotografie v galerii
Vysoký výkon zaručuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,68 sekundy / Huawei
Elektrické SUV kupé SERES SF5 s rozšířeným dojezdem doplněné o technologie Huawei vstupuje do obchodů Huawei v Číně. Čím tento elektromobil zaujme?

V reakci na obavy uživatelů o dojezd a dobíjení elektromobilů vytvořily společnosti Huawei a SERES nový systém rozšíření dojezdu elektrických pohonů.

Nový automobil je vybavený pohonem HUAWEI DriveONE Three-in-One Electric Drive, který řeší nejen otázky ohledně dojezdu, ale také přináší vysoký výkon. Nový SERES SF5 nabízí uživatelům flexibilitu s dojezdem 180 km v čistě elektrickém režimu, který uspokojí potřeby při každodenním dojíždění do města, a dojezdem přes 1 000 km v režimu rozšířeného dojezdu pro cesty na dlouhé vzdálenosti. 

Vysoký výkon zaručuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,68 sekundy. Výkonu vozidla napomáhá také lehký hliníkový podvozek, přední zavěšení se čtyřmi kulovými čepy s dvojitými příčnými rameny a lichoběžníkové víceprvkové zavěšení zadních kol. Díky tomu je nový SF5 výkonným monstrem, které přináší zajímavé zrychlení a zároveň poskytuje stabilnější ovládání náklonu a tlumení nárazů.

Řešení HUAWEI HiCar umožňují uživatelům přepínání mezi aplikacemi mobilních telefonů na centrálním ovládacím panelu vozidla a umožňují přístup k navigaci, hudbě a dalším funkcím. Toto kupé poskytuje zcela nové uživatelské zážitky: v přehrávání hudby z vašeho telefonu můžete bez problémů pokračovat, i když nasednete do auta.

SF5 také poskytuje interaktivní hlasové ovládání, které umožňuje uživatelům soustředit se čistě na řízení. HUAWEI HiCar může rovněž připojit vůz k jiným chytrým zařízením, takže uživatelé mohou z auta zapnout domácí klimatizaci a další připojená zařízení.

Trojrozměrný prostorový audiosystém vozidla se skládá z 11 zvukových jednotek. Spolu s dokonalým NVH řešením vozidla (ticho na úrovni knihovny – 38 dB) poskytuje audiosystém autentickou kvalitu zvuku.

Nový SERES SF5 má záchranný dobíjecí režim vehicle-to-vehicle (V2V), který může poskytnout nouzovou energii izolovaným vozidlům mimo dosah civilizace. Poskytuje také režim napájení typu vehicle-to-load (V2L), který podporuje indukční vařiče, stereofonní zařízení a další vybavení, díky čemuž mohou uživatelé při zastávce například grilovat.

Mohlo by vás zajímat

Reklama