Bezdrátová sluchátka Muse2 s technologií BeatBass umožňují až 35 hodin nepřerušovaného poslechu

Bluetooth 5.0 znamená rychlejší přenos s dosahem až 10 metrů / LAMAX
Na český trh přichází druhá generace bezdrátových sluchátek Muse2, které se oproti svému předchůdci vzhledem nijak zásadně neliší. Evoluce spočívá v použité technologii, která přináší podle výrobce lepší zážitek z poslechu.

Nové Muse2 umožňují až 35 hodin nepřerušovaného provozu, a to díky baterii o kapacitě 500 mAh. Bluetooth 5.0 znamená rychlejší přenos s dosahem až 10 metrů, a tak už není třeba se natahovat po telefonu, když zrovna někdo zavolá.

Hovor lze zvednout pohodlně na sluchátkách a vyřídit jej pomocí integrovaného mikrofonu. Stejně jednoduše lze ovládat hlasitost, přeskakovat nebo zastavovat skladby.

Hutné basy, krystalicky čisté středy a vyladěné výšky – s technologií BeatBass se posouvají hranice poslechu o další level. To vše v kompaktním skládacím designu v tyrkysově-černé kombinaci. Pohodlné over-ear náušníky dobře sedí po celou dobu nošení, přirozeně tlumí okolí, a přinášejí tak ničím nerušený zážitek z poslechu.

Sluchátka lze využít pro zábavu i pro práci. Jednoduše s nimi vyřídíte videokonferenci, život usnadní aktivace Google Asistenta, Siri nebo Alexy přímo na sluchátkách. Ani s párováním si nemusíte dělat starosti. Muse2 stihnou najít telefon ještě dříve, než si je nasadíte.

Ani vybitá sluchátka nejsou problém. LAMAX Muse2 nikdy “nespí”, a to doslova. I když jsou zrovna bez šťávy, fungují pomocí 3,5 mm jack audio kabelu jako běžná drátová sluchátka. Samotné nabíjení pak probíhá pomocí prostřednictvím microUSB kabelu, který je součástí balení. Bezdrátová sluchátka LAMAX Muse2 jsou již na českém trhu v prodeji, a to za 1 790 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama