Nový iontový difuzér chrání před známými koronaviry, včetně SARS-CoV-2

Novinka se vejde do batohu, kabelky, tašky nebo kufru / Asbis
Iontový difuzér Perenio Ionic Shield je přenosné zařízení, které emituje specifický komplex iontů, který chrání lidi před známými koronaviry, včetně SARS-CoV-2. Díky tomuto řešení získáte ochranu proti koronavirům doma, v kanceláři, v taxíku nebo i na veřejných místech.

Speciální technologie vytváří stabilní iontovou směs, která generuje dostatek energie na emitování specifických skupin iontů do okolního vzduchu. Uvedenou iontovou směs tvoří soli hořčíku, draslíku, zinku, platiny a zlata.

Klíčová část zařízení se nachází ve výměnných kapslích, které vydrží při pravidelném používání až 12 měsíců. Životnost nepoužité kapsle je sedm let od data výroby.

Zařízení Perenio Ionic Shield je určeno k prevenci před infekčními onemocněními, které jsou způsobeny známými koronaviry a jejich kmeny - včetně Sars-CoV-2. Emitovaný komplex iontů má dostatečnou kinetickou energii na to, aby zničil kladně nabitou vnější membránu koronavirů a jejich záporně nabitou RNA.

Difuzér je ideální používat v uzavřeném prostoru - doma, v kanceláři nebo v autě či taxíku. Síť zařízení Ionic Shield rozmístěných v 3 metrových odstupech může chránit lidi i na veřejných místech: v nákupních centrech, na letištích, vlakových nádražích, v posilovnách, kavárnách, restauracích, kosmetických salónech a v taxících nebo ve veřejné dopravě.

Novinka se vejde do batohu, kabelky, tašky nebo kufru. Je přenosná, což výrazně rozšiřuje rozsah ochrany i během cestování. Nejúčinnější koncentrace iontů je do dvou metrů od zařízení. Mezi zařízením Perenio Ionic Shield a lidským tělem se doporučuje zachovat vzdálenost alespoň 25 cm. Zařízení generuje jen velmi málo ozonu, a proto se může bez obav používat po celý den.

Díky zabudované baterii dokáže Ionic Shield pracovat až 6 hodin bez připojení k elektrické síti. Zařízení lze nabíjet prostřednictvím napájecího konektoru typu C. Difuzér Ionic Shield je již v prodeji, a to za 7 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama