Nový chytrý 4K projektor pro domácí kino s podporou HDR10

Chytrý projektor W1800i je vybaven operačním systémem Android TV / BenQ
BenQ uvádí na trh nový model W1800i. Jde o chytrý domácí projektor s 4K rozlišením, 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709 a podporou HDR10 a HLG, který je vybaven operačním systémem Android TV.

Přesného barevného podání projektoru s plným pokrytím barevného prostoru Rec.709 podle standardu HDTV je dosaženo díky technologii CinematicColor, kterou doplňuje svítivost 2000 ANSI lumenů.

Kvalitní obraz je dále podpořen 4K UHD (Ultra-HD) 3840 × 2160 rozlišením s 8,3 miliony pixelů a podporou technologie HDR optimalizované pro projektory.

Každý projektor je z výroby otestován a nastaven tak, aby bylo dosaženo barevné teploty D65, gama křivky, úrovně černé a bílé, neutrální šedé, sledování barevné reprodukce RGBCMY, odstínu, sytosti, jasu a výstupu na základě standardu ITU-R Rec.709. Součástí balení je následně individuální osvědčení o kalibraci daného kusu přímo z výroby.

Režim Filmmaker zajišťuje, aby výsledný obraz v domácnosti co nejvěrněji kopíroval záměry filmových tvůrců a vypadal tak, jak bylo původně plánováno. Zachovává proto filmovou snímkovou rychlost, přesné barvy, dynamický kontrast i jas. Diváci tak mohou zažít majestátní scény a působivé okamžiky ve své autentické a nezkreslené podobě.

Chytrý projektor BenQ W1800i je vybaven operačním systémem Android TV, což v důsledku znamená okamžitý přístup k bohatému obsahu obchodu Google Play včetně seriálů, filmů, sportovních přenosů či her, a to bez nutnosti jakéhokoli dalšího kabelem připojeného zařízení.

Uživatelům jsou k dispozici také Amazon Prime Video a Disney+ aplikace, zatímco bezdrátové připojení umožňuje streamovat jakýkoli obsah z různých zařízení přímo do projektoru. BenQ W1800i je již v prodeji, a to za 31 290 Kč. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama