Nový miniaturní snímací senzor Axis lze nosit i na tričku

 
Další 1 fotografie v galerii
Senzor umožňuje záběr ve Full HD rozlišení s rychlostí až 30 snímků za sekundu / Axis
Na tuzemský trh přichází miniaturní klopový senzor Axis TW1201 nositelný na těle, který se připojuje ke kameře W100. Díky odlehčenému provedení a minimalistickému designu je ideální k uchycení např. na tričko z lehké tkaniny nebo klopu košile.

Miniaturní klopový senzor Axis TW1201  má malé rozměry a nízkou hmotnost (s držákem váží něco přes 50 g), což umožňuje senzor nenápadně integrovat do jmenovek nebo umístit na jiné části oděvu či uniforem. Zmenšené rozměry senzoru však neznamenají nedostatek výkonu.

„Minisenzor“ AXIS TW1201 se pomocí kabelu připojí k hlavní kameře AXIS W100, a tím pádem nabízí veškeré její funkcionality, včetně záběru ve Full HD rozlišení s rychlostí až 30 snímků za sekundu.

Diskrétní povaha nového senzoru dělá z kamery nošené na těle atraktivní volbu i mimo tradiční aplikace v oblasti vymáhání práva a bezpečnosti. Odvětví, v nichž je bezpečnost a ochrana zaměstnanců prvořadá – například průmyslové závody, těžební průmysl a zpracování ropy a plynu – mohou používat nositelné kamery k zajištění dodržování předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví.

Maloobchod, restaurace a pohostinství mohou zvážit využití kamer nošených na těle jako pomůcky pro školení zaměstnanců nebo jako pomoc při vyšetřování stížností zákazníků.
 
Možností využití je nekonečně mnoho, což je také významná příležitost pro mnohem větší počet partnerů společnosti Axis. Flexibilita a filozofie otevřené platformy z nositelných kamer činí spolehlivý doplněk ke stávajícímu řešení dohledu. Nositelný senzor AXIS TW1201 je již v prodeji, a to za 4.490 Kč. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama