Odolná bezdrátová sluchátka HIVE Pods 3 PRO vydrží hrát na jedno nabití až 9 hodin

 
Další 1 fotografie v galerii
Mikrofony ve sluchátkách mají technologii pro potlačení šumu z okolí / Niceboy
Ať už zrovna běžíte, telefonujete nebo si posloucháte podcasty, bezdrátová sluchátka HIVE Pods 3 PRO značky Niceboy vám dobře poslouží v jakékoli situaci.

Jejich baterie má solidní výdrž a tělo odolá prachu i vodě. Tato stylová sluchátka od značky Niceboy můžete navíc ovládat pomocí hlasových asistentů.

Nová sluchátka HIVE Pods 3 PRO deklarují díky nejmodernějším technologiím kvalitní přenos zvuku – beze ztrát či výpadků, s hlubokými basy i čistými výškami.

Mikrofony ve sluchátkách mají technologii pro potlačení šumu z okolí, takže vás při telefonování bude dobře slyšet. A pokud vás nebaví složitě přidávat hlasitost nebo měnit skladby, stačí říct: hlasoví asistenti to udělají za vás.

Pro uživatele je důležité, že dle informací výrobce vydrží sluchátka na jedno nabití hrát až 9 hodin, s nabíjecím pouzdrem máte k dispozici pak dokonce až 33 hodin zábavy s sebou.

Nevadí, ani když poběžíte ve zvířeném prachu nebo začne pršet – sluchátka HIVE Pods 3 PRO to díky krytí IP55 hravě zvládnou. Sluchátka HIVE Pods 3 PRO značky Niceboy jsou již v prodeji, a to za 1.699 Kč.
 

Mohlo by vás zajímat

Reklama