Nejodolnější smartphone na našem trhu prostě nerozbijete, ale ani neutopíte

 
Další 3 fotografie v galerii
Model je vybaven 20megapixelovým digitálním fotoaparátem / Evolveo
Pokud očekáváte o svého telefonu, aby vydržel více než je běžné, pak určitě nepřehlédněte nový StrongPhone G8, který právě uvádí na náš trh česká společnost Evolveo.

OUTDOOROVÝCH SMARTPHONŮ NAJDETE na českém trhu hned několik (například značky LG nebo CAT), ke špičce bude patřit nový StrongPhone G8, který je vodotěsný (dle normy IP68), odolný proti vniknutí prachu a při ponoření do vody vydrží bez poškození po dobu 30 minut i v hloubce 1,2 metru. 

Co se týká designu novinky, tak ergonomicky tvarované tělo telefonu je pokryto pogumovaným povrchem, přičemž jeho vnitřní pevný ochranný rám "SolidStone" je vyroben speciální technologií s využitím slitiny titanu a takto ještě zvyšuje odolnost smartphonu. 

To, že si omylem poškrábete displej, se nemusíte bát, protože model je vybaven ochranou Corning Gorilla Glass 3 s technologií Native Damage Resistance, jež by měla zajistit zvýšenou odolnost proti poškrábání a lepší stabilitu, jakmile dojde ke zvýšení tlaku na displej.

Pokud jde o výbavu, tak je tento smartphone vybaven 20megapixelovým digitálním fotoaparátem. Díky kombinaci technologie ISOCELL s nově vyvinutým RWB barevným filtrem, je obrazový snímač dostatečně citlivý na světlo, což umožňuje pořizovat ostré a jasné fotografie i při horších světelných podmínkách. Video lze natáčet ve Full HD kvalitě.

O výkon se stará 64-bitový osmijádrový procesor a 4 GB operační paměti. Vnitřní 64 GB paměť vám poskytne dostatek místa pro aplikace, mapové podklady, hudbu nebo filmy s možností rozšíření pomocí microSDHC/SDXC karty. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat.

StrongPhone G8 podporuje vysokorychlostní sítě 4G/LTE, na cestách pak oceníte funkci WiFi HotSpot, se kterou vytvoříte bezdrátovou WiFi síť v okolí svého telefonu. Můžete poté snadno sdílet své rychlé datové připojení v telefonu pro přístup na Internet např. v notebooku nebo tabletu. Novinka je již v prodeji, a to za 7 990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama