Pořízením ohnivé verze iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus můžete podpořit boj s nebezpečnou nemocí

 
Další 2 fotografie v galerii
Distribuce nových modelů se rozjede v pátek 13. dubna / Apple
Červená je barva vášně, ale také zuřivosti. Symbolizuje také oheň ve všech jeho formách a červené je i Slunce, pokud ho stihnete zahlédnout opravdu hodně brzy ráno nebo večer. A jak se ukazuje, od úterý to je i další barva, v níž se oficiálně nabízí modely Apple iPhone 8 a iPhone 8 Plus.

Shrnuto a podtrženo, pěkná barva pro všechny, jimž připadá tradiční bílá a černá málo inspirativní na straně jedné anebo růžově-zlatá málo popisná pro jejich emoce a životní styl, na straně druhé.

Společnost Apple v pondělí oznámila, že oficiálně uvádí model Apple iPhone 8 Red a Apple iPhone 8 Plus Red. A co ji k tomu vlastně vedlo? Inu, jak již asi sami správně tušíte, není to jen tak, ale je to díky tomu, že je to další krok v dlouhodobé spolupráci mezi společností Apple a projektem známým prostě jako „RED".

Ten mimochodem usiluje o to, aby se zabránilo šíření HIV/AIDS v Africe skrze osvětu, vzdělání, testování a zdravotní péči. Část z příjmu z věcí označených RED půjde na globální nadace bojující s touto nemocí. Apple tento charitativní projekt podporuje již 11 let.

Apple uvedl, že již přispěl díky prodejům věcí typu RED (pouzdra, sluchátka, speciální edice minulého roku známá jako iPhone 7s) pod svojí vlajkou do fondu cca 160 milionů USD. Apple iPhone 7 z minulého roku měl okraj bílý, zde ovšem (tj. v Apple iPhone 8 Red a Apple iPhone 8 Plus Red) bude černý.

Předobjednávky začaly již včera a distribuce se rozjede v pátek 13. dubna. Cena je stejná, jako u jiných verzí: za iPhone 8 se 64 GB dáte 699 USD a za iPhone 8 Plus 799 USD. Kdo má tedy zájem vlastnit tento ohnivě laděný kus (a chce ještě navíc i podpořit dobrou věc), nechť neváhá a zamíří do nejbližšího e-shopu Apple.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama