Odolná bezdrátová sluchátka vám nespadnou díky speciálnímu uchycení z ucha ani při běhání

 
Další 2 fotografie v galerii
Vestavěná baterie sluchátek je udrží v provozu až 7,5 hodiny / Pioneer
Nové dva modely sportovních sluchátek, jež se právě objevily na trhu, zaujmou nejenom kvalitním poskytovaným zvukem a odolností proti vodě i potu, ale také speciálním uchycením v uších.

Oba nové modely značky Pioneer, kabelové SE-E5T a bezdrátové SE-E7BT, nabízejí pevné uchycení v uších hned dvěma způsoby. Součástí balení je totiž sada držáků a ušních háčků Ear Hooks a Ear Fins.

Jak fungují? Ear Hooks obemknou uši a zachytí se kolem nich zjednodušeně řečeno jako velké sponky a umožňují polohování koncovky „špuntu“ podle individuální potřeby. Ear Fins představují silikonové koncovky, které se pohodlně a přitom bezpečně zaklesnou v uších. A co je pro sportovce mimořádně důležité, novým sluchátkům nevadí déšť ani agresivní pot.

První model sluchátek SE-E5T představuje tradiční kabelovou variantu a druhý SE-E7BT však již komunikuje s telefonem či přehrávačem hudby bezdrátově pomocí Bluetooth s tím, že vestavěná baterie ho zásobuje energií až na 7,5 hodiny použití. U obou modelů je vestavěný mikrofon a využít lze funkce handsfree pro telefonování. 

A jak jsou na tom sluchátka po zvukové stránce? Jejich 9 mm reproduktory mají nadstandardní frekvenční rozsah 5 Hz – 22 kHz. To znamená, že při poslechu hudby nebudete postrádat nejhlubší basy, ani zvonivé výšky. Pro vysokou kvalitu reprodukce odpovídající současným technologickým možnostem využívá bezdrátová varianta kodek aptX.

Nová sluchátka jsou již na našem trhu v prodeji, a to ve třech barevných provedeních – černé, červeno-černé a žluto-černé. Kabelová varianta je k dostání za 790 Kč a bezdrátové provedení je pak samozřejmě dražší - 2 190 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama