Síťové kamery s IR technologií vidí i v noci: Pomocí všesměrového snímání zvládají záběr 360 stupňů

 
Další 2 fotografie v galerii
Kamera zvládá bez problémů i noční záběry / Axis
Nejvíce kriminálních zločinů se stává dle statistik samozřejmě v noci. Infračervené snímání je vysoce účinným rozšířením možností videodohledu za úplné tmy. Právě to zvládají některé kamery značky Axis.

Právě díky infračervenému (IR) snímání mohou kamery doslova „vidět i ve tmě“, což je samozřejmě z mnoha důvodů pro videodohled významný přínos – od možnosti celodenního sledování bez nutnosti přídavného dosvěcování až po nanejvýš diskrétní dohled na citlivých místech.

Na trhu se nyní objevilo několik nových typů kamer s IR snímáním značky Axis, jež přináší výhody IR technologie s možností snadné instalace pro potřeby sledování téměř jakéhokoli vnitřního i venkovního prostředí.

Novinky jsou vybaveny také funkcí OptimizedIR, která představuje inteligentní a energeticky úspornou IR LED technologií. Optimálním způsobem využívá světlo k rovnoměrnému osvícení celého zorného pole v záběru kamery.

Asi nejzajímavější novinkou je model Q6125-LE. Tato kamera díky zmíněné technologii OptimizedIR s dosahem více než 200 metrů a malému provedení s kopulí vůbec při snímání nenaznačuje směr záběru. Vestavěné IR LED se plynule přizpůsobují aktuálnímu přiblížení záběru kamery, zatímco technologie Sharpdome zajišťuje věrný záběr s plnou ostrostí pod i nad horizontem.

Kromě těchto vlastností nabízí tato kamera rozlišení HDTV 1080p s dostatečně kvalitním obrazem, 30x optický zoom nebo praktickou funkci rychlého vysušování krytu.Všechny nové modely kamer budou na tuzemském trhu k dostání již během 2. čtvrtletí letošního roku.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama