Venkovní bezpečnostní kamera Tapo s barevným obrazem i v noci

Funkce detekce pohybu si bez problémů nastavíte dle vlastních potřeb / TP-Link
TP-Link představil novou bezpečnostní kameru, která patří do řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně se jedná o model Tapo C320WS, jenž zaznamenává čistý obraz s barevným výstupem dokonce i v noci.

Bezpečnostní kamera je určená pro využití v exteriéru a díky technologii 2K QHD dokáže zaznamenávat obraz v rozlišení 2 560 x 1 440 pixelů. Oproti Full HD má zobrazení v 2K QHD mnohem jemnější detaily. Díky funkci osminásobného přiblížení pak podle údajů výrobce přes kameru uvidíte mnohem dále.

Asi nejzásadnějším prvkem kamery Tapo C320WS je plnobarevné noční vidění, které zobrazuje barevný výstup dokonce i v nočních hodinách. Noční vidění je zároveň umožněno i díky snímači Starlight, který má vysokou citlivost a dokáže zachytit obraz ve vyšší kvalitě i za špatných světelných podmínek.

Detekce pohybu i obousměrný zvuk

Další funkcí kamery Tapo C320WS je možnost dostávat upozornění například na váš smartphone ve chvíli, kdy zařízení zaznamená pohyb.

Následně si odkudkoliv můžete v přímém přenosu přehrát dění před kamerou a zjistit, zda pohybové čidlo aktivovalo například zvíře, člen domácnosti, anebo se jedná o nevítaného návštěvníka. Pro kameru si můžete nastavit i zóny detekce pohybu, takže dokáže zaznamenávat dění pouze ve zvolené oblasti.

Funkce detekce pohybu si bez problémů nastavíte dle vlastních potřeb. Nastavit si můžete detekci neoprávněného vniknutí do oblasti, detekci překročení definované hranice nebo dokonce detekci zakrytí či blokování kamery.

Díky tomu, že kamera disponuje mikrofonem a reproduktorem, je možné jejím prostřednictvím komunikovat s kýmkoliv, kdo se právě v jejich blízkosti nachází. Můžete tak například uklidnit rozrušeného psa, kterého jste doma nechali samotného, nebo se domluvit s kurýrem, který vám právě dovezl zásilku.

Když nepomůže domluva, tak nevítané návštěvníky můžete odradit (velmi hlasitým) zvukovým či světelným alarmem, který můžete spustit poté, co zaznamenáte jejich případný pohyb před kamerou.

Kabelová nebo bezdrátová síť

Kameru Tapo C320WS můžete k domácí síti připojit buďto přes ethernetové rozhraní, tedy kabelově, nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi. Díky tomu u ní získáte stejně jako u většiny jiných modelů kamer řady Tapo dostatečně flexibilní možnosti instalace.

Zdroj: TP-Link

Mohlo by vás zajímat

Reklama