Vertikální ergonomická myš Logitech Lift neunaví uživatele ani po několika hodinách práce

Tiché magnetické kolečko SmartWheel nabízí přesný pohyb po jednotlivých řádcích / Logitech
Nová bezdrátová myš Logitech Lift navržená i pro menší ruce podporuje celodenní pohodlí při práci a je k dispozici ve třech různých barvách a ve verzi pro leváky.

Logitech představil vertikální bezdrátovou ergonomickou myš Lift, která přispívá ke zvýšení produktivity a snížení únavy při dlouhém sezení u pracovního stolu.

Zajímavý design s přirozenými tvary padne do malých až středně velkých rukou a dodává se ve třech barevných provedeních: růžové, smetanové a grafitové. Grafitová myš je v Severní Americe a Evropě k dostání také ve verzi pro leváky.

Tato nová ergonomická myš Logitech Lift bude v České republice k dispozici od 25. dubna 2022 za doporučenou cenu 1 999 Kč. „Ergonomie a pohodlí hrají zásadní roli při vytváření zdravého a příjemného pracovního prostředí,“ říká Olessia Hageman, vedoucí oddělení ergonomických produktů ve společnosti Logitech. „Myš Lift jsme vytvořili na základě našeho přesvědčení, že když se cítíme líp, také líp pracujeme. Tato myš pomáhá lidem pracovat pohodlně po mnoho hodin a cítit se na konci dlouhého dne stráveného u počítače líp.“
 
Vertikální ergonomická myš Lift je nejnovějším přírůstkem do řady Ergo společnosti Logitech a potvrzuje její snahu navrhovat produkty podle vědeckých poznatků a s ohledem na potřeby lidí. Během vývoje prošla také několika koly uživatelského testování, na kterém se podílela laboratoř Ergo Lab společnosti Logitech, a získala schvalovací razítko od předních ergonomických institucí.
 
Díky měkkému gumovému povrchu a pohodlné opěrce pro palec nebudou uživatelé s menšíma rukama pociťovat námahu ani po mnohahodinové práci. Konstrukce této myši se sklonem 57° umožňuje pravákům i levákům uvolněný úchop, snižuje tlak na zápěstí a zároveň podporuje přirozenější držení předloktí.

Tiché magnetické kolečko SmartWheel nabízí přesný pohyb po jednotlivých řádcích i rychlé procházení dlouhých dokumentů. Myš Lift se dá snadno a rychle bezdrátově připojit k operačním systémům Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo zabezpečeného USB přijímače Logi Bolt. S aplikací Logitech Flow si dokážete udržet celodenní soustředění a jednoduše pracovat až na 3 zařízeních s různými operačními systémy.

Zdroj: Logitech

Mohlo by vás zajímat

Reklama