Nová generace serverů HPE ProLiant se světovým rekordem v benchmarku

Server ProLiant ML350 Gen11 je energeticky nejúspornějším serverem na světě / HPE
Hewlett Packard Enterprise představil již jedenáctou generaci serverů HPE ProLiant určených jak organizacím, které využívají služby privátního cloudu a pracují s velkými daty, tak firmám provozující zařízení na okraji sítě a v telekomunikačních službách.

Nové servery HPE ProLiant Gen11 jsou dle webu výrobce navrženy k použití v hybridním světě a to tak, aby poskytovaly intuitivní prostředí pro provoz v cloudu, disponovaly důvěryhodným zabezpečením a optimalizovaným výkonem. Díky tomu jsou připraveny plnit širokou škálu úloh, které firmám umožňují modernizovat a urychlit své inovace.

Vzhledem k tomu, že požadavky pro práci s daty se posouvají ze zařízení provozovaných na okraji sítě do cloudu, tak moderní a stále se vyvíjející pracovní prostředí musí nabízet přesně to, co organizace potřebují. Každý jejich požadavek má mnoho proměnných (jako je latence, škálovatelnost, výkon, ekonomika provozu, či nově umístění) a ty jsou zásadní pro optimální provoz podniku.

Proto je řada nových serverů HPE ProLiant Gen11 navržena pro hybridní svět a připravena k širokému použití, což podnikům umožňuje jejich modernizaci a zároveň urychluje inovace pro aplikace nové generace a infrastrukturní služby.

Se servery HPE ProLiant postavenými na škálovatelných procesorech Intel Xeon 4. generace lze získat výpočetní řešení nové generace. A je jedno, zda podnik hledá takové, které nabízí ekonomicky výhodné místní ukládání dat, bezpečnostní funkce od A do Z, vysokou energetickou účinnost nebo flexibilní možnosti nasazení.

HPE ProLiant DL320 Gen11 je nový výpočetní server navržený tak, aby splnil nové pracovní úkoly v různých rackových prostředích respektující standardní průmyslový design a poskytující flexibilní možnosti pokročilé grafiky a úložiště. Je plně připraven k provozu virtuálních desktopů (VDI), streamování videa nebo analytickým úkolům.

HPE ProLiant DL360 Gen11 poskytuje služby podnikové infrastruktury, provozující virtuální počítače, a kontejnery disponující výkonem dvousocketového serveru v racku s velikosti jednosocketového. I díky tomu je ideální pro IT infrastrukturu a hyperkonvergované úlohy.

Server HPE ProLiant DL380 Gen11 je k dispozici v 2U provedení nabízející pokročilou škálovatelnost pro úložiště a akcelerátor, takže jde o vhodné řešení určené k plnění nejnáročnějších pracovních zátěží, které vyžadují pokročilé DPU a GPU. Je připraven k rozšíření, a tak může poskytnout širokou škálu různých pracovních zátěží, včetně virtualizace a privátního cloudu, stejně jako správy dat.

Server HPE ProLiant ML350 Gen11 je energeticky nejúspornějším serverem na světě, který se může pochlubit získáním šesti světových rekordů se systémy Linux a Windows. Je navržený pro podnikání na okraji sítě a umožňuje flexibilní napájení. 

Kromě toho, že HPE ProLiant ML350 Gen11 získalo šest světových rekordů, tak HPE ProLiant DL380 Gen11 nastavuje nový světový rekord v benchmarku VMware VMmark díky integraci 448 jader. Server HPE ProLiant DL380 Gen11 tak poskytne až 1,68x vyšší virtualizační výkon a o 19 % vyšší poměr cena/výkon ve srovnání se serverem Gen10 Plus.

Server HPE ProLiant Gen11 ve srovnání s HPE ProLiant DL380 Gen10 umožní hostit on-line až 2,2x více uživatelů. Nabízí až 2,76x vyšší výpočetní výkon v celočíselných výpočtech a až 3,37x vyšší výpočetní výkon s plovoucí desetinnou čárkou.

Zdroj: Hewlett Packard Enterprise

Mohlo by vás zajímat

Reklama