LINQ 8in1 Pro Studio: Hub s podporou 8K monitorů a 2,5Gbit Ethernet portem

Moderní USB-C huby snadno zastanou i roli dokovací stanice / LINQ by ELEMENTS
Na konci ledna 2023 vstoupily do prodeje nové notebooky řady MacBook Pro podporující 8K rozlišení externích monitorů.

Proto již na podzim roku 2022 vyvinula společnost LINQ by ELEMENTS 8portový USB-C Hub, který s tak vysokým rozlišením dokáže pracovat. Novinka nabízí nejen zajímavé funkční parametry, ale také kvalitní zpracování a materiály. Ty jsou přitom získávány způsobem ohleduplným k přírodě.

Kompaktní zařízení, vyrobené ze 100% recyklovaného aluminia, umožní rozšíření schopností jakéhokoli notebooku. Nechybí extrémně rychlé USB 3.2 Gen2 porty umožňující rychlost přenosu až 10 Gb/s, Power Delivery s výkonem 100 W, ani 2,5Gb/s ethernetový port.

Samozřejmostí jsou běžné USB porty pro periferie jako je klávesnice či myš a dvojice USB-C portů zajišťující neomezené využití moderních zařízení a dobíjení zároveň. Nepostradatelnou třešničku na dortu pak představuje odolný, nylonem opletený kabel pro spojení s notebookem prostřednictvím USB-C konektoru s podporou Thunderbolt 4 a USB4.

HDMI 2.1 výstup novinky nabízí nejen 8K rozlišení s obnovovací frekvencí 30 Hz, která je ideální pro práci i sledování videí, ale také 4K HDR s frekvencí 60 Hz. Majitele herních notebooků pak určitě zaujme podpora standardu USB-C DisplayPort 1.4 s rozlišením 4K a obnovovací frekvencí 120 Hz, zajišťující plynulý obraz i při nejdivočejších herních seancích.

Kromě dvou běžných USB-A portů pro připojení periferií je LINQ 8in1 Pro Studio hub vybaven také sestavou tří portů standardu 3.2 Gen2 v konfiguraci 2x USB-A a 1x USB-C s rychlostí až 10 Gbit/s. Například 20GB zálohu systému tak lze jeho prostřednictvím přenést na externí disk za méně než 20 sekund.

Moderní USB-C huby snadno zastanou i roli dokovací stanice. S jejich pomocí lze zapomenout na zdlouhavé připojování napájení, klávesnice, myši, tiskárny, monitoru a dalších periferií kabel po kabelu. Díky technologii Power Delivery zvládne moderní USB-C port zastat i roli napájení.

S LINQ 8in1 Pro Studio hubem lze vše připojit jediným USB-C konektorem a ihned začít využívat komfort plnohodnotného PC, aniž by byl notebook obklopen změtí kabelů. Model LINQ 8in1 Pro Studio Hub je již v prodeji, a to za 2 989 Kč.

Zdroj: LINQ by ELEMENTS

Mohlo by vás zajímat

Reklama