Nová bezdrátová sluchátka od Sony s až 50hodinovou výdrží baterie

Integrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat zvuky z okolí / Sony
Bezdrátová cirkumaurální sluchátka WH-CH720N jsou vybavena technologií Dual Noise Sensor a čipem Sony Integrated Processor V1, které zajišťují potlačení okolního hluku.

Lehká konstrukce a dle webu Sony až 35hodinová výdrž baterie vám navíc umožní poslouchat hudbu déle, aniž by vás rušil okolní hluk.

Druhá novinka, bezdrátová supraaurální sluchátka WH-CH520, poskytují dokonce až 50hodinovou výdrž baterie, celodenní pohodlí a vylepšenou kvalitu hovorů, takže splní vaše každodenní požadavky. Aby sluchátka ladila s vaším stylem, můžete si vybrat ze čtyř barev – černé, modré, bílé a béžové.

Oba modely jsou také vybaveny technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která produkuje kvalitní zvuk přesně podle původních představ umělce, a připojením Multipoint pro snadné propojení mezi více zařízeními.

Ať už vás čeká dlouhý let, nebo odpočíváte v kavárně, cirkumaurální sluchátka WH-CH720N poskytují díky čipu Integrated Processor V1 a technologii Dual Noise Sensor pokročilý systém potlačení okolního hluku od společnosti Sony, takže si můžete vychutnat více hudby a méně hluku z okolí.

Integrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat zvuky z okolí a díky nízkému zpoždění při zpracování je potlačení hluku účinnější než kdykoli předtím. Sluchátka WH-CH720N jsou také vybavena dvěma mikrofony v každém náušníku, které spolu s technologií Dual Noise Sensor zachycují okolní zvuk. Díky tomu můžete blokovat vnější hluk všude, kam se vydáte, a jediné co uslyšíte, bude hudba.

Když jste v pohybu, můžete si navíc pomocí aplikace Sony | Headphones Connect nastavit 20 různých úrovní okolního zvuku. Se sluchátky WH-CH720N si nikdy nebudete muset odpočinout od své oblíbené hudby. Tato cirkumaurální sluchátka jsou ergonomicky navržena tak, aby byla pohodlná i při delším nošení. S hmotností pouhých 192 gramů jsou WH-CH720N nejlehčími bezdrátovými sluchátky přes hlavu s potlačením šumu od společnosti Sony.

Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků zajišťují výjimečný komfort při nošení. Díky výdrži baterie až 35 hodin se zapnutým potlačením okolního hluku budete mít dostatek energie na poslech po celý den i noc.

Model WH-CH520 byl také navržen s ohledem na každodenní použití. Díky výdrži baterie až 50 hodin můžete být neustále na příjmu po celé dny. Můžete tak poslouchat svou oblíbenou hudbu bez obav z vybití baterie.

Sluchátka na uši jsou navíc vybavena nastavitelným hlavovým mostem s polstrováním, měkkými náušníky a lehkou konstrukcí, takže si je můžete nastavit tak, aby vám dokonale padly, a zůstat v pohodlí po delší dobu.

Ať už se připojujete k online výuce nebo pracovní schůzce, sluchátka WH-CH520 umožňují snadné handsfree volání a skvělou kvalitu hovoru. Hovory jednoduše přijmete jedním zmáčknutím tlačítek na náušníku, takže nemusíte vytahovat telefon z kapsy. Vestavěné kvalitní mikrofony a zpracování potlačení okolního hluku zajišťují, že sluchátka WH-CH520 během hovorů sbírají zvuk a potlačují okolní hluk, takže můžete vést čisté hovory i v hlučném prostředí.

Modely WH-CH720N i WH-CH520 jsou vybaveny Multipoint připojením, snadným ovládáním pomocí tlačítek a možností ovládání hlasem. A protože připojení je díky funkcím Swift Pair a Fast Pair snadné, jsou tato sluchátka ideální pro každodenní použití.

Model WH-CH720N bude v prodeji v černé, modré a bílé barvě a bude k dostání od března 2023 za 2999 Kč. Druhý model, WH-CH520, bude v prodeji v černé, modré, bílé a béžové barvě a bude k dostání od března 2023 za 1499 Kč.

Zdroj: Sony

Mohlo by vás zajímat

Reklama