Jeden z nejodolnějších notebooků historie přichází! Díky magneziovému pouzdru ho prostě nerozbijete

Šasi všech tří nových notebooků prošlo náročnými testy výdrže / Toshiba
Pro práci na firemním notebooku potřebujete nejenom dostatečný výkon, ale také jeho mobilitu. Tedy nízkou hmotnost a odolnost, aby se vám při prvním pádu na zem nerozpadl. To vše splňují tři aktuální novinky značky Toshiba.

Notebooky Toshiba Portégé X20W, Portégé X30 a Tecra X40 jsou hned z několika důvodů téměř ideální přístroje pro mobilní práci. Všechny jsou především vestavěny do vyztuženého magneziového pouzdra, které jim propůjčuje na svou hmotnost dostatečnou pevnost a odolnost a obsahují sofistikované bezpečnostní prvky.

Prvně jmenovaný 12″ přenosný počítač, který lze po otočení displeje o 360° transformovat do praktického tabletu se systémem Windows 10 Pro, váží pouhých 1,1 kg a na baterii vydrží pracovat díky pokrokovým technologiím až 16 hodin.

To největší 14″ Tecra váží při tloušťce menší než 17 milimetrů pouhých 1,25 kilogramu. 

Šasi všech těchto tří nových notebooků prošlo náročnými testy výdrže v nezávislém německém testovacím institutu TÜV Rheinland, a to včetně testu tlaku na víko se zatížením 200 kilogramů!

Na tyto odolné modely platí i speciální „Záruka spolehlivosti“ (Toshiba Reliability Guarrantie), která zajišťuje, že pokud zařízení vypoví službu během jednoho roku od nákupu vinou výrobní vady, získáte kromě záruční opravy také celou kupní cenu přístroje zpět.

Mohlo by vás zajímat

Reklama