Nový soundbar Hisense U5120GW s výkonem až 510 W

Novinka dokáže vytvořit prostorové zvukové pole v horizontální i vertikální rovině / Hisense
Novinka Hisense U5120GW se pyšní odborným oceněním EISA „Soundbar roku 2022-2023" v prestižní kategorii „domácí kino“.

Nabídněte soundbaru Hisense U5120GQ film nebo jiný obsah se zvukovou technologií Dolby Atmos nebo DTS:X a okamžitě pochopíte, co dokáže. S konfigurací 5.1.2 a s obousměrnými poli pro levou, středou a pravou stranu dokáže dle webu Hisense vytvořit bohaté zvukové pole v horizontální i vertikální rovině; to vše je ještě doplněno bezdrátovým subwooferem s výkonným 8palcovým měničem pro dunivé hloubky a celkově mimořádný zvukový zážitek s výkonem 510 W.

Obklopí vás prostorový zvuk s rozsahem a dynamikou tak přesvědčivou, jako byste byli v kině a přímo uprostřed akce. A to nejen při sledování filmů a seriálů, ale i když budete fandit svému oblíbenému sportovnímu týmu nebo poslouchat hudbu.

A se speciálním herním režimem a funkcí 4K/3D Pass Through i při hraní her. Novinka se pyšní prestižním odborným oceněním EISA „Soundbar roku 2022-2023 pro domácí kino“.

Elegantní zvuková lišta se skutečnými reproduktory

Lišta ve zdařilém, technicistně působícím a odolném provedení je osazená celkem 11 reproduktory. Dokáže vytvořit prostorové zvukové pole v horizontální i vertikální rovině se třemi skutečnými – nikoliv virtuálními – předními kanály a dvojicí reproduktorů směřujících zvuk vzhůru.

Osm kanálů je širokopásmových (čtyři směřují dopředu, dva do stran, dva vzhůru), tři jsou výškové, cílené dopředu. Akustický výkon je možné vyladit podle osobního vkusu pomocí režimů poslechu a úpravy ekvalizéru.

O všestranné využití se postará řada připojení, včetně vstupů HDMI s podporou 4K HDR pro přehrávače disků a konzolí nebo podpora standardu eARC pro přenos a přehrávaní hudby v nejvyšší kvalitě, o čemž svědčí i certifikace Hi-Res Audio.

Subwoofer 

O plný zvukový profil se silnými basy se pak postará designově sladěný samostatný bezdrátový subwoofer se solidním 8palcovým reproduktorem s mohutným bassreflexovým otvorem na zadní straně korpusu.

Mohutné tělo s velkou membránou dá do pohybu dostatečně velkou masu vzduchu a zvuku dodá potřebnou hloubku. Samotný subwoofer se chlubí výkonem 180 W a spodní frekvenci akustického pásma 40 Hz.

Zdroj: Hisense

Mohlo by vás zajímat

Reklama